Aleja Sław

Program lifestylowy
Piątek
21:00

Aleja Sław

Program „Aleja Sław” czyli kwiat dziennikarstwa w akcji!  Najciekawsze wydarzenia ostatnich tygodni - gwiazdorskie kłótnie, modowe wpadki, głośne rozstania i romanse na tapecie dziennikarzy największych polskich magazynów i portali plotkarskich, którzy udowodnią, że w Polsce jest się z kogo pośmiać i nad kim zapłakać.  Cóż, nikt nie powiedział, że bycie gwiazdą jest łatwe!

KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 6Dodaj nowy wątek
23:23 | 14.04.2015
o oceniajacych
dodał: Joanna Odpowiedz
Grupa nieudaczników życiowych wypowiada się na temat osób znanych i je ocenia za forsę. Dowartościowuje się. Nadludzie, którzy czują się lepsi chociaż niczego nie osiągnęli, w niczym nie grali, nie tańczyli, nie śpiewali. Z uroda cieniutko ale można komuś dokopać! Ale czad! Jak miło, że nie muszę tej żenady oglądać.
11:33 | 02.02.2015
komentarze
dodał: goscktos Odpowiedz
Witam Komentarz niektórych "znanych" osóbek odnośnie sposobu ubierania a zwłaszcza rozmiaru danej osoby przekracza ton dobrego smaku. Wypowiedź macademian girl "jak można w rozm.46 wyglądać seksi" jest porażające. Znam bardzo dużo kobiet w tym rozmiarze i są bardzo seksi..bardziej niż komentatorka. Wg.macademian jaki rozm. jest seksi???? Żenada. Przestaję oglądać en kanał!
17:49 | 11.07.2012
Golonko Tomasz
dodał: kreska Odpowiedz
Chciałabym aby przestał pracować w Waszym programie ten "golonko".Jest zbyt młody i do tego udaje "luzaka" ale przy okazji jego wypowiedzi na temat celebrytów wychodzi z niego chamstwo i obłuda.Męczę się, bo w trakcie słuchania jego komentarza muszę przełączać na inny kanał i wracam z powrotem jak on skończy swój wywód.Bardzo niesympatyczny typ. I ten durny sztuczny uśmiech - żenada.
17:33 | 28.06.2012
Gliwa
dodał: arczi Odpowiedz
ja nie wiem kto robi ten program, ale chciałabym coś sprostować, przed chwilką oglądałam ranking 'najszczuplejsze gwiazdy' ii bodajże 5 miejsce miała Gliwa, powiedziano tam że jest ona z Tarnowskich Gór, i że jak to na góralkę przystało.. bla bla bla, problem w tym, że TG są koło Katowic, Oo. do gór nam daleko... ona nie jest góralką. sprawdźcie następnym razem co mówicie, bo to jest śmieszne ; >
11:57 | 03.06.2011
Ranking najabardziej skesowych ust
dodał: Dorka Odpowiedz
Drobna uwaga. W ostatnim odcinku ogłosiliście, że właścicielką najbardziej seksownych ust jest Karolina Gorczyca pochodząca z Biłgoraju... mówi się BIŁGORAJA !!! pochodząca z Biłgoraja
18:30 | 17.12.2010
10 najslynniejszych scyzorykow
dodał: famefatale87 Odpowiedz
chcialam tylko sprostowac ze wlasnie oglosiliscie ze andrzej piasek piaseczny jest najslynniejszym scyzorykiem w polsce co nie jest prawda gdyz pochodzi on z pionek.
OGLĄDAJ

POLSAT Cafe

UPC

115, 500

Multimedia Polska

517

Vectra

706

TOYA

201

Cyfrowy Polsat

10,96

NC+

134

Netia

Uzależnione od pakietu.

Promax

91