Czysta chata

program poradnikowy
NOWE ODCINKI
Środa
15:00
powtórka: sobota 12:00

Czysta chata

 

Przeprowadzka do nowego domu wiąże się zwykle z eksplozją pomysłów dotyczących jego aranżacji. Mieszkańcy malują, urządzają, wybierają odpowiednie dodatki. Z czasem członkowie rodziny gromadzą coraz więcej przedmiotów, a życiowa przestrzeń kurczy się z miesiąca na miesiąc.

 

Natłok obowiązków powoduje, że brakuje im czasu, pieniędzy i niejednokrotnie energii na gruntowne porządki i renowację domu czy mieszkania. Okazuje się jednak, że jest na to rada! W programie „Czysta chata” Niecy Nash pokaże uczestnikom, że metamorfoza domu nie jest zadaniem niemożliwym. Bohaterem każdego odcinka będzie inna rodzina, która najpierw będzie musiała pozbyć się zbędnych przedmiotów.

Część z nich trafi na wyprzedaż, z której zyski przeznaczone zostaną na remont. W zmaganiach z porządkowaniem i renowacją pomogą uczestnikom m.in.: zawodowi organizatorzy i specjaliści od wystroju wnętrz. Czy uda im się przekonać członków rodziny do wyrzeczeń i doprowadzić do gruntownej przemiany domu? Czy bohaterowie programu będą z niej zadowoleni? Podobno wystarczy tylko chcieć…

KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 0Dodaj nowy wątek