Demakijaż

talk show
Wtorek
22:00

Demakijaż

4. sezon popularnego talk-show „Demakijaż”, znów poprowadzi uwielbiany przez widzów Krzysztof Ibisz. Po raz kolejny, dwanaście kobiet znanych z pierwszych stron gazet, opowie mu historię swojego życia, odkryje największe tajemnice i podzieli się z nim przemyśleniami, radościami i smutkami. W tym sezonie gośćmi Krzysztofa Ibisza będą m.in. Magdalena Lamparska, Anna Wyszkoni, Magdalena Cielecka, Otylia Jędrzejczak czy Katarzyna Wołejnio.

 

Premierowy odcinek 4. sezonu „Demakijażu” zagości we wtorek, 7 marca o 22:00. Gościem pierwszego odcinka będzie Jessica Mercedes Kirschner.

 

 

Opisy i zapowiedzi wszystkich aktualnych odcinków programu "Demakijaż" można znaleźć na stronie www.polsat.pl w zakładce #news

 

 

 

DOTYCHCZASOWI GOŚCIE KRZYSZTOFA IBISZA TO M.IN.:

 

 

 

 

Kasia Zielińska będzie pierwszym gościem Krzysztofa Ibisza w premierowym odcinku 3. sezonu programu "Demakijaż".


Kasia jest absolwentką krakowskiej szkoły teatralnej, jednak zawsze marzyła aby mieszkać w Warszawie - cel osiągnęła, dziś gra w stołecznych teatrach w popularnych serialach i filmach. Cieszy się sympatią widzów czego najlepszym dowodem są dwie Telekamery w jej posiadaniu.  Z królowej stylistycznych wpadek stała się ikoną stylu. Jej motto brzmi – po burzy zawsze przychodzi dzień.

 

Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą, a w kuchni jej specjalnością jest zupa tajska.  W życiu niczego nie żałuje i stara się skupiać tylko na przyszłości. Była pilną uczennicą – nigdy nie chodziła na wagary, a alkohol posmakowała pierwszy raz po swoich 18 urodzinach. Dopiero na studiach był czas na zabawę, choć z umiarem – Kasia chciała się nauczyć jak najwięcej więc nie zawalała zajęć.


Kasia nie lubi odpłacać ludziom pięknym za nadobne. – Ja tak strasznie kocham życie i tak sobie myślę, że jeśli będę innym zazdrościć, a sama nie będę dążyć do swoich celów i marzeń…no to po co mi takie życie. Musiałam jednak to w sobie wytrenować. – Swojego męża poznała…w przedszkolu, a później los zetknął ich znów po latach. Jak przez ten czas toczyło się jej życie? Kto złamał jej serce, jak sobie radziła tuż po przeprowadzce do Warszawy i jak przeszła niesamowitą metamorfozę? Dowiemy się tego w programie "Demakijaż".

 

 

W drugim odcinku programu "Demakijaż", Krzysztof Ibisz skłoni do zwierzeń Katarzynę Figurę, która kiedyś chciała być.... weterynarzem ale jednak aktorstwo pochłonęło ją bez reszty. Grała u największych Hasa, Kieślowskiego, Stuhra, Kondratiuka oraz Altmana. Nie raz zaczynała wszystko od nowa zawodowo i prywatnie.

 

Katarzyna Figura to symbol seksu, kobiecości i obiekt pożądania wielu mężczyzn. Po pokazie filmu „Pociąg do Hollywood” na międzynarodowym festiwalu filmowym w Miami, zgłosił się do niej Playboy i zaproponował jej 34 tyś. $ za sesję…Kasia po namowach kolegów i agentki zgodziła się, ale...  nie umiała stawić czoła tej dziwnej aczkolwiek niezwykle kuszącej propozycji i w pośpiechu wróciła do Polski.

 

–  Ja się tak tego przestraszyłam! Wychowana w takich a nie innych warunkach.. ja wiem, że dziś trudno jest w to uwierzyć, ale to było prawie 30 lat temu. Trudno mi było stanąć na wysokości zadania, zaakceptować w pełni seksualność i fakt że jestem aktorką. – Na swoje pierwsze zdjęcia próbne w Hollywood i spotkanie z Robertem Altmanem spóźniła się ponad dwie godziny bo zabłądziła, jednak jak już dotarła na miejsce to reżyser poświęcił jej swoją uwagę, zachłysnął się jej fantasmagoriami i ostatecznie zdecydował się powierzyć jej rolę w dodatku dopasowując ją do osobowości Kasi. Uczestniczyła też w ceremonii rozdania Oscarów gdzie poznała Madonnę i Michaela Jacksona….Po swoich 50-tych urodzinach znów zmieniła swoje życie o 180 stopni. Jak do tego wszystkiego doszło dowiemy się w programie "Demakijaż" w poniedziałek, 12 września o godz. 22:00 na antenie POLSAT CAFE.

 

 

Basia Kurdej-Szatan w "Demakijażu"
Krzysztof Ibisz powiedział że Basia to - Najbardziej uśmiechnięta, szalona, kreatywna, polska legalna blondynka – Jest jedną z najbardziej pożądanych telewizyjnych osobowości  i laureatką dwóch Telekamer. Basia jako mała dziewczynka spędzała bardzo dużo czasu w opolskim amfiteatrze przyglądając się próbom do festiwalowych  koncertów. Natomiast jako nastolatka pracowała przy opolskim festiwalu..…jeżdżąc na rowerze i rozwożąc zaproszenia dla VIPów. Długo nie mogła się zdecydować czy śpiew czy aktorstwo więc dziś robi to co kocha czyli… jedno i drugie. Jest w tym świetna, a widzowie ją kochają.  Uwielbia kawały o blondynkach, a córeczka Hania dodała jej pewności siebie.

 

Krzysztof Ibisz: - Czy są ludzie którzy mówią Ci, że to co się dzieje w Twoim życiu to przypadek?-
B.Kurdej-Szatan: - Tak, to w Internecie najczęściej czytam bo jakoś tak nikt nie odważył mi się jeszcze powiedzieć tego w twarz. Zdarzają się jakieś tytuły kretyńskie np. Z reklamy do teatru – i to mnie na prawdę irytuje bo ja w teatrze grałam już dużo wcześniej.


Swojego męża Rafała Szatana poznała w pracy przy musicalu „Hair”. W którym ostatecznie nie wystąpiła. Ich pierwsza randka nastąpiła kilka miesięcy po premierze – Umówiliśmy się na basenie Byłam totalnie wyluzowana , nie zastanawiałam się nad tym i może dlatego dobrze wyszło   - oświadczyny też były „na sportowo”, a rodzice doznali szoku – ale o tym, oraz m.in. o swojej pierwszej miłości Basia opowie w poniedziałek 19 września 2016 roku w programie "Demakijaż" na antenie Polsat Cafe.

 

 

Anita Sokołowska w wyjątkowo intymnej rozmowie z Krzysztofem Ibiszem w programie „"Demakijaż
Pierwszy raz zagrała w teatrze w wieku 7 lat, na łódzką filmówkę dostała się za pierwszym podejściem. Największą popularność i miłość widzów przyniosła jej rola charyzmatycznej Zuzy w przebojowym serialu „Przyjaciółki”. Natomiast w myśl zasady – przez żołądek do serca – postanowiła zdobyć serca widzów tym razem w kulinarnym show „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”. Bez skrępowania przyznaje że czuje się najszczęśliwszą kobietą na ziemi.  
Anita opowie jakie życiowe mądrości w dzieciństwie przekazał jej ukochany Tata w trakcie ich wspólnych podróży Żukiem przez Polskę. Dowiemy się również jak sobie radziła gdy umierał. - Czuję, że ja wtedy też bardzo mocno przejęłam na siebie obowiązek spinania tego wszystkiego. Trzymania mojej mamy i brata. – wyznała Krzyśkowi. Anita pierwsze miłości przeżywała w rodzinnym Lublinie, ale swojego męża poznała w Łódzkiej Szkole Filmowej.Anita Sokołowska:  – To był strzał. Z Rafałem to był absolutnie strzał Amora. Spotkaliśmy się przez przypadek nad polskim morzem. Usiedliśmy przegadaliśmy trzy, cztery godziny.
Krzysztof Ibisz: –  Czyli to był piorun sycylijski? – Anita Sokołowska:  –  Tak, tak. I zostaliśmy parą chyba na kolejne 10 lat – Aktorka po raz pierwszy szczerze opowie o ich małżeństwie i wspólnym życiu ale także o tym dlaczego ta miłość się skończyła.

Krzysztof Ibisz zapytał również Anitę o jej obecnego partnera życiowego. Aktorka opowie jak idą przez życie oraz jak wyglądało ich pierwsze spotkanie, co Anicie się spodobało w Bartku i jak wyglądały początki ich związku. Anita przyznała że: – Było bardzo trudno – Dlaczego? Dowiemy się tego w poniedziałkowy wieczór, 26 września o 22:00 w programie „"Demakijaż” na antenie Polsat CAFE.

 

 

Beata Tadla w niezwykle szczerej rozmowie z Krzysztofem Ibiszem. Po raz pierwszy wyznała mu fakty o których nigdy wcześniej nie mówiła! Dziennikarka urodziła się w Legnicy, rodzice stworzyli jej ciepły dom, w którym została wychowana w miłości do wolności. Od dziecka marzyła o telewizji, imponowała jej Krystyna Loska.
W rodzinnej Legnicy przeżyła pierwszą miłość ale także… pierwsze małżeństwo, o którym dziennikarka po raz pierwszy opowiada publicznie.
Beata Tadla: – To była strasznie szczenięca miłość i okropnie gówniarska decyzja o ślubie
Krzysztof Ibisz: – Ile miałaś lat jak pierwszy raz wyszłaś za mąż?
Beata Tadla: – Niecałe dwadzieścia
Krzysztof Ibisz: – Bardzo Ci dziękuję, że opowiedziałaś mi o swoim pierwszym małżeństwie bo ja nigdzie nie mogłem znaleźć informacji na ten temat. –
W rozmowie z Krzysztofem Beata zdradzi także, że otarła się o śmierć.
Krzysztof Ibisz: – Czy Ty byłaś świadoma że to jest ksiądz, który przyszedł do Ciebie z ostatnim namaszczeniem?
Beata Tadla: - Tak raczej wpół świadoma 
Całą dramatyczną historię usłyszeliśmy w programie.


Dziennikarka opowiedziała także o swoich kolejnych związkach. Dowiemy się m.in. czym ją ujął obecny partner Jarosław Kret i jak wygląda ich wspólne życie.
Krzysztof Ibisz: - Zadam Ci pytanie na które jeszcze nigdy nie odpowiedziałaś. Czy Jarosław Kret jest mężem Beaty Tadli? - Na to pytanie i wiele innych Beata udzieli odpowiedzi na antenie Polsat CAFE.

 

 

Gościem Krzysztofa Ibisza będzie tym razem Joanna Moro. Aktorka urodziła się w polskiej rodzinie zamieszkałej w Wilnie. Jej rodzinny dom był przepełniony śpiewem, muzyką i sztuką. Wakacje marzeń spędzała nad Bałtykiem, a żeby się za coś ukarać…wchodziła w pokrzywy.  Wybuch jej popularności nastąpił kiedy wcieliła się w postać Anny German. Później był udział w programie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, a teraz śpiewa w show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.
Krzysztof Ibisz: –  Jak się żyło polskiej rodzinie na Litwie? 
Joanna Moro: –  Bardzo mocno odczuwałam polskość. Byliśmy mniejszością narodową na Litwie więc walczono u mnie w domu żeby j. polski był poprawnym językiem, żeby znać polską historię i literaturę polską...
 Krzysztof Ibisz: – Czy na roku był jakiś mężczyzna, który zwrócił Twoją uwagę?
Joanna Moro: –  Jeden był wysokim i przystojnym mężczyzną, a drugi był niski i korpulentny. 
Krzysztof Ibisz: –  No dobrze, jeden z nich to Paweł Domagała?
Joanna Moro: ...???

Na to pytanie odpowiedź usłyszymy w programie „Demakijaż”.


Jej serce zdobył jej obecny mąż, Mirek. Co ciekawe, wyswatała ich jego mama. Jak do tego doszło? Co sprawiło, że Joanna bez pamięci się w nim zakochała? Jak wyglądał ich ślub?

To wszystko aktorka opowie Krzysztofowi Ibiszowi w poniedziałkowy wieczór, 10 października o godz. 22:00 na antenie Polsat Café

 

 

 

Iza Miko prosto z Los Angeles w niesłychanie szczerej i inspirującej rozmowie z Krzysztofem Ibiszem. Co mu opowiedziała? Tego dowiemy się w ekskluzywnym wydaniu programu „Demakijaż Hollywood” w poniedziałek 17 października o 22.00 na antenie Polsat Café.


Jako dziecko marzyła o ślubie z Michaelem Jacksonem, miała zostać baletnicą... Kontuzja przerwała jej świetnie zapowiadającą się karierę więc ostatecznie zdecydowała ze zostanie aktorką.
Krzysztof Ibisz: - Jak wspominasz szkołę baletową?
Iza Miko: - Kocham taniec, ale po warszawskiej szkole baletowej potrzebowałam 15 lat terapii żeby zapomnieć czego tam doświadczyłam. Nie wiem jak jest teraz ale to, co robiono wtedy z pewnością dziś jest nielegalne.  Dopiero w szkole w Nowym Jorku zobaczyłam że jest też inny świat i jestem JA.


Co Iza przeżyła? Opowie w programie.
Kontuzja kostki sprawiła, że zawalił jej się świat i musiała wrócić do Polski, ale wtedy odkryła aktorstwo i wróciła do Nowego Jorku – tym razem do szkoły aktorskiej. Jednak łatwo nie było, bo przecież musiała z czegoś żyć, a stypendium nie pokrywało wszystkich kosztów.
Iza Miko: - Zarabiałam m.in. sprzedając baterie na straganie przy Times Square, a żeby coś zjeść chodziłam na spotkania AA.
Krzysztof Ibisz: - A wiesz, że ja też mam epizod ze straganem? Sprzedawałem papierosy na sztuki na warszawskiej Skrze i handlowałem komiksami, żeby mieć na kieszonkowe jak byłem w podstawówce.
Iza Miko wylądowała w LA jak miała 18 lat, bez zezwolenia na pracę i znajomości. Jednak jak twierdzi, ktoś nad nią czuwa i zawsze, nie wiadomo skąd otrzyma pomocną dłoń. Pierwszą rolę otrzymała w filmie "Wygrane marzenia". – Strasznie się ucieszyłam, ale wyznałam mojemu agentowi, że nie mam pozwolenia na pracę…no i wtedy chciał mnie zabić!. Nie poddałam się! Jakimś cudem... udało się je zdobyć. – Od tego momentu jej amerykański sen trwa.

Iza uchyli rąbek tajemnicy i dowiemy się jak jej życie wygląda poza planem zdjęciowym, opowie o jej "uzależnieniu" od pomagania, miłości i życiu z osobą uzależnioną, ale także o śmierci ukochanego . Jak z tego wyszła? Co się stało? Jak poradziła sobie z traumą? Dowiemy się w "Demakijaż Hollywood” 17 października o godzinie 22:00 w Polsat Café.

 

 

Yola Czaderska-Hayek – w Hollywood zna ją każdy. Przyjaźni się m.in. Tomem Hanksem, Harrisonem Fordem i Leonardo DiCaprio. Jest jedyną Polką zasiadającą wśród członków organizacji przyznającej Złote Globy. Jest  autorką książek na temat Hollywood, dziennikarką, korespondentką filmową, a także popularyzatorką sztuki i kultury polskiej w USA. Yola będzie kolejnym gościem talk show Krzysztofa Ibisza "Demakijaż Hollywood".

Krzysztof Ibisz na wzgórzach Hollywood Hills gościł w słynnej rezydencji Belvedere, którą Edwin Hayek kupił swojej żonie Yoli Czadreskiej- Hayek w prezencie ślubnym. Podobno kiedyś pomieszkiwał tam Rudolf Valentino. W pełnych przepychu wnętrzach, Krzysztof Ibisz rozmawiał z Yolą o jej absolutnie niezwykłym życiu. Jak dziewczyna z Tarnowa zawojowała Los Angeles? Dowiemy się w poniedziałek 24 października o g. 22:00 na antenie Polsat Café.


Dzięki swojej sąsiadce poznała Edwina, pilota linii American Airlines, który przebywał z wizytą w Krakowie.
Yola: –  Ktoś zapukał. Otwieram drzwi, a moja sąsiadka dosłownie wepchnęła Eda do mojego mieszkania. Ja w szoku. Ale myślę sobie rany boskie co za cudo! Nogi się pode mną ugięły. –  Krzysztof: – Ale od razu Pani poczuła, że to TEN, na całe życie?
Yola: – Tak. Od razu.
Uparła się, że ślub z Edem będzie w Las Vegas i dopięła swego. Małżeństwem są do dziś. Jaka jest recepta na udany związek? Całą niezwykłą historię usłyszycie w programie.


Yola Czaderska-Hayek jest jedna, jedyna i niepowtarzalna. Jeż życiorys byłby świetnym materiałem na scenariusz serialu. „"Demakijaż Hollywood” już w poniedziałek o 22.00 w Polsat Café.

 

 

 

Eva Halina Rich w programie "Demakijaż Hollywood” opowie Krzysztofowi Ibiszowi o tym, jak potoczyła się jej kariera i jak trafiła z bloku na Ochocie na wzgórza Sherman Oaks w Los Angeles.


Eva była świetnie zapowiadającą się gimnastyczką, zdobywała laury na międzynarodowych zawodach i gdyby nie kontuzja kolana to pojechałaby na Igrzyska Olimpijskie jako członek polskiej kadry narodowej. Los napisał dla niej inny scenariusz – jako 18-latka została Miss Foto i to był moment kiedy drzwi do wielkiego świata stanęły otworem.  Jak do tego wszystkiego doszło Eva  opowie w programie „Demakijaż Hollywood” w poniedziałek, 7 listopada o 22:00 w Polsat Café.


Zanim trafiła do Stanów, mieszkała w Warszawie. Kiedy miała 4 lata zginął jej ojciec – został porażony piorunem.  – Moje życie emocjonalne zmieniło się bardzo bo ja byłam córeczką tatusia i wtedy straciłam jego i jego miłość .
Po raz pierwszy wyjechała za granicę na zawody gimnastyczne i dopiero wtedy zobaczyła, że świat wygląda inaczej niż w Polsce na początku lat 80-tych. Po zdobyciu tytułu Miss Foto robiła wszystko aby stać się częścią tego kolorowego świata za granicą.  – Za wynagrodzenie za pracę modelki w Polsce nie można było się utrzymać. A poza tym ja zawsze marzyłam o byciu na okładkach na całym świecie. Jak ja coś robię to na 100 proc.  – Jako modelka pracowała w Norwegii, Niemczech i we Francji. Ale dopiero w Los Angeles poczuła się jak w domu, i jej kariera nabrała zawrotnego tempa.  Jak to się stało, że była jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek? Jak trafiła do reklamy kręconej u boku Harrisona Forda? Eva opowie w programie.


Była cztery razy zaręczona. Jak poznała  Chris’a Rich’a  –  dziś jej męża – to nic nie zapowiadało tego, że staną na ślubnym kobiercu. – Moja agentka zorganizowała imprezę, na której  jeden z mężczyzn zabiegał o moje względy, był okropnie męczący i mnie denerwował. Kiedy więc Chris wiedząc, że jestem Polką, zaczął mnie wypytywać o Polskę to ja sobie pomyślałam, Jezu następny się przyczepił. Byłam dla niego naprawdę bardzo ostra. Później się dowiedziałam, że po tym wszystkim Chris rozmawiał z moją agentką i powiedział, że jestem piękną kobietą ale zimną jak lód i nie chce mnie więcej widzieć.  –  Najwidoczniej byli sobie pisani bo dziś tworzą szczęśliwą rodzinę. Jak do tego doszło, mimo że Eva dosłownie przed nim uciekała, a on mimo to nie dał za wygraną? Całą historię usłyszymy w programie.


Eva opowie również jak kupiła swój dom w którym mieszka do dziś z rodziną, o malarstwie, które jest jej wielką pasją. Dowiemy się także co ceni w mężczyznach i jak dba o to, by polskie zwyczaje były obecne w życiu jej rodziny.

KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 0Dodaj nowy wątek
OGLĄDAJ

POLSAT Cafe

UPC

115, 500

Multimedia Polska

517

Vectra

706

TOYA

201

Cyfrowy Polsat

10,96

NC+

134

Netia

Uzależnione od pakietu.

Promax

91