Jaka ona jest?

program rozrywkowy
Poniedziałek
12.00

Jaka ona jest?

 

Czy wiemy już wszystko o kobietach, które znamy z mediów? Jak jest naprawdę przekona nas Agata Młynarska, która w kolejnym sezonie programu odkryje ich najskrytsze tajemnice.  Zapyta je o punkty zwrotne w życiu oraz doświadczenia. W każdym odcinku widzowie poznają kulisy prywatnego życia zaproszonych kobiet, a prowadząca ukaże prawdziwe portrety bohaterek we wszystkich przejawach  kobiecości. Jak wygląda ich codzienne życie? Jakimi są mamami, partnerkami, babciami?

 

W poprzednim sezonie Agata Młynarska gościła m.in.: Irenę Santor, Stanisławę Celińską, Beatę Tyszkiewicz, Katarzynę Grocholę i Wonnę I de Jong. Bohaterkami jesiennego cyklu będą między innymi: Małgorzata Braunek, Ewa Błaszczyk, Natasza Urbańska i Jolanta Kwaśniewska.

 

GOŚCIE IV SEZONU PROGRAMU:

 

Epizod 01 - Braunek Małgorzata

Jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. To ona była Oleńką z "Potopu" i słynną Izabelą Łęcką z ekranizacji "Lalki" Bolesława Prusa. Stała na czerwonym dywanie w Cannes obok Andrzeja Wajdy i Daniela Olbryskiego z filmem " Polowanie na muchy". U szczytu kariery postanowiła porzucić aktorstwo i poszła inną drogą. Między innymi wybrała Buddyzm.
Powróciła w wielkim stylu jako zupełnie inna Małgorzata. Jaka ONA Jest u siebie w domu, prywatnie, legenda polskiego kina, kapłanka Zen, Małgorzata Braunek.

Epizod 02 - Błaszczyk Ewa

Jaka ONA Jest Ewa Błaszczyk, która zagrała kultową rolę w "Zmiennikach" i ta, która otworzyła klinikę "Budzik", po to, żeby ratować dzieci w śpiączce mózgowej.
Ta, która walczy o życie córeczki Oli. Jaka ONA Jest jedna z najdzielniejszych polskich aktorek.

Epizod 03 - Urbańska Natasza

Ma wszystko co powinna mieć gwiazda:
- talent
- urodę
- pracowitość
 i wpatrzonego w nią męża. Jedni uważają, że jest zjawiskowa, inni, że to mąż kreuje jej karierę. A Jaka ONA Jest Natasza Urbańska, u siebie prywatnie, kiedy męża na chwilę nie ma w domu

Epizod 04 - Kwaśniewska Jolanta

Pierwsza taka Pierwsza Dama. Przez 10 lat żona Prezydenta Polski. Przez 34 lata wierna i zakochana w swoim mężu Olku żona. Wydawać by się mogło, że wiemy o niej wszystko. A Jaka ONA Jest prywatnie, teraz kiedy z Pałacu Prezydenckiego powróciła do żywego życia? Jolanta Kwaśniewska.

Epizod 05 - Dymna Anna

Barbara Radziwiłłówna, Marysia Wilczurówna, Ania Pawlaczka, kochała się w niej całą Polska. Zagrała ponad 200 ról w filmie i teatrze. Ale najważniejszą z nich wymyśliła sama dla siebie. Pomaga innym, chorym, opuszczonym, niechcianym. Jaka ONA Jest u siebie, prywatnie w Krakowie, Anna Dymna

Epizod 06 - Kwaśniewska Ola

Ponad połowę swojego życia spędziła w Pałacu Prezydenckim, bo tam był jej dom. Tam mieszkała. Przygotowaniami do jej ślubu i samym ślubem, żyła niemal cała Polska. Czy Ola Kwaśniewska jest tylko córką słynnych rodziców, czy też ma prawo do tego by być kompletnie niezależną osobą? Jaka ONA Jest w pierwszym wywiadzie na jaki zgodziła się od momentu kiedy wzięła ślub.

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ewa Błaszczyk - aktorka filmowa i teatralna. Zagrała kultową już rolę w serialu „Zmiennicy”. Zaangażowała się w stworzenie kliniki „Budzik” , której zadaniem jest ratowanie dzieci w śpiączce mózgowej. Założyła Fundację „Akogo?” pomagającą dzieciom z najcięższymi urazami mózgu.  O miłości i sensie życia rozmawia z Agatą Młynarską.


Dom swojego dzieciństwa określa jako „ciepły”, w którym każde pokolenie uwielbiało spędzać czas.  Będąc dziewczynką najbardziej obawiała się… publicznych wystąpień.  Gdy poznała swojego późniejszego męża, oboje byli w innych związkach. Jednak miłość była silniejsza – wiadomo było, że to nie jest żart – mówi. Sprawy potoczyły się błyskawicznie – opowiada z uśmiechem Ewa Błaszczyk – ponieważ nie mieliśmy gdzie mieszkać, no to zamieszkaliśmy w motelu George przy trasie na Katowice.
Gdy dowiedziała się, że jest w ciąży obawiała się, że nie podoła wychowaniu bliźniaczek. Życie napisało dla niej jednak rolę, niczym z prawdziwego thrillera. W 2000 roku mąż Ewy Błaszczyk Jacek Janczarski zmarł nagle z powodu powikłań po grypie. „Uściskaj dziewczynki” – tyle zdążył powiedzieć  przed śmiercią. Trzy miesiące później jej córka zakrztusiła się i zapadła w śpiączkę mózgową. Jak aktorka zareagowała na sugestię, żeby oddać chorą córkę do hospicjum? Co dało jej rodzicielstwo i jak poradziła sobie ze stratą męża? Zapraszamy już w czwartek 21 marca, o godzinie. 21.30.

 

 

 

KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 19Dodaj nowy wątek
13:41 | 06.10.2014
Jaka ona jest
dodał: majam1000 Odpowiedz
proszę o dodanie odcinku z Anną Przybylską
16:43 | 25.09.2013
jest ok
dodał: bynieczka Odpowiedz
Dobrze jej to zrobiło chyba, ten powrót i podjęcie się tego wyzwania.
21:45 | 24.09.2013
Świat Się Kręci
dodał: madzika Odpowiedz
A jak tam nowy program bo coś tu przycichło? :)
19:18 | 10.08.2013
program
dodał: widz Odpowiedz
Czy jest mozliwe aby gościem programu była Magdalena Mielcarz ?
12:15 | 27.04.2013
Ewa Farna
dodał: !00% FARNOholiczka Odpowiedz
Proszęęęęę dajcie odcinek z Ewą Farną!!! Proszęęęę...
19:21 | 26.04.2013
Ewa Farna
dodał: Natt Odpowiedz
Proszę, wstawicie odcinek z Ewą Farną!
11:48 | 26.04.2013
Ewa Farna
dodał: GosiaQ Odpowiedz
A gdzie jest odcinek w którym wczoraj gościem była Ewa Farna??wstawcie to proszę.
22:23 | 21.04.2013
gość programu
dodał: mmrr Odpowiedz
Czy jest możliwość aby gościem programu była p.Olga Bończyk?
16:09 | 07.04.2013
uwaga
dodał: chars1 Odpowiedz
Pro wadząca Agata Młynarska nie powinna przerywać wypowiedzi osobie zaproszonej.Takie zachowanie jest bardzo nie taktowne i drażniące.
21:22 | 01.01.2013
Zaproście Shazzę
dodał: Norbert Odpowiedz
Kto chce SHAZZĘ?:)
11:43 | 25.07.2012
"Korzuchowska?????" Kożuchowska!!
dodał: marta Odpowiedz
Kogo zatrudniacie w tv? o d kiedy p. Małgorzata Korzuchowska?? o ile wiam ona się nazywa Małgorzata Kożuchowska?!? co za ignorancja. Telewizja schodzi na psy. Jak można tego nie dopilnować?
14:05 | 12.05.2012
gosc Marta Grycan
dodał: ollllla Odpowiedz
właśnie obejrzałam program prowadzący przez Pania Agate Mlynarska gdzie gosciem była Pani Marta Grycan...skad w Pani Agacie tyle jadu i zazdrości? Niesamowite, ale wczesniej tego nie zauwazylam ogladając programy...ale chyba juz wiem z jakiego powodu.. Pani Marta jest niesamowita osobą, wyrózniająca sie z tego tlumu tzw. wielkich gwiazd...ona ma taką niesamowita klase, ze Pani Agata swoimi pytaniami chciala jej pewnosc siebie zburzyć i jej dopiec, ze niby jest gruba i lubi tylko jesc ;-), ale nie spodziewala się, ze ta kobieta ma klase i zadna zazdrosna dziennikarka - sciskająca przez caly program usta z zawisci, nic nie moze. Ach, ta kobieca zazdrosc... zupelby brak profesjonalizmu w przypadku Pani Mlynarskiej. ps. jest czego zazdroscic Pani Marcie - ma wspaniala rodzine,dzieci, meza, pieknie wyglada, ma charakter, elegancje, ma piekny dom i robi w zyciu to co lubi - idealny swiat :-)
01:22 | 11.05.2012
elegncka
dodał: lolo Odpowiedz
zadzwoń ,,porozmawiamy...
18:34 | 09.02.2012
Urszula
dodał: krisu Odpowiedz
Ja chciałbym zobaczyć Urszulę w tym programie, w rozmowie z Agata:)
20:09 | 28.12.2011
Internet
dodał: Daria08 Odpowiedz
Hej, może ktoś wie gdzie w internecie można obejrzeć powtórki Jaka ona jest? albo kiedy lecą powtórki?
14:56 | 04.01.2012
Odp.: Internet
dodał: Tomek
też chciałbym zobaczyć wywiad z Korą
18:04 | 09.02.2012
Odp.: Internet
dodał: Perciak
na youtobe już jest :)
20:21 | 19.04.2012
Odp.: Internet
dodał: fringee
Nie wiecie gdzie można obejrzeć odcinek z Gosią Kożuchowską :):) ?
17:18 | 01.05.2013
Odp.: Internet
dodał: tujj
na ipli
OGLĄDAJ

POLSAT Cafe

UPC

115, 500

Multimedia Polska

517

Vectra

706

TOYA

201

Cyfrowy Polsat

10,96

NC+

134

Netia

Uzależnione od pakietu.

Promax

91