Kolacja z Szefem

program rozrywkowy
Wtorek
16:00

Kolacja z Szefem

Jak trafić przez żołądek do … serca szefa. Jak połączyć pracę i przyjemność? Zaprosić szefa na obiad! W każdym odcinku trzy osoby będą starać się o pracę na  wymarzonym stanowisku.

Jednym z zadań będzie przygotowanie kolacji dla szefa i ugoszczenie go u siebie w domu. Kolejne zadanie przydzieli potencjalny pracodawca już tylko dwóm kandydatom. Pracę dostaje wybrana przez szefa osoba...

 

KOLACJA Z SZEFEM – sezon 1

Odc 1

Bohaterką odcinka jest Katarzyna Gajek - kreatorka perfekcyjnych ślubów. Dba, by każdy element dopracowany był w najdrobniejszych szczegółach. W 2005 roku założyła jedną z pierwszych w Polsce agencji organizujących śluby. Teraz poszukuje pracownika - wedding plannerki, która pomoże jej w organizacji uroczystości. Jest perfekcjonistką i tego samego oczekuje od kandydatek do pracy. Wymaga by były nie tylko kreatywne, elastyczne, skrupulatne, ale i posiadaly doświadczenie. Do niełatwej walki o stanowisko stają trzy dziewczyny: Iwona, Martyna i Ania. Która z nich wykaże się największym profesjonalizmem? Która przypadnie przyszłej szefowej do gustu? Poprzeczka jest wysoka, ale zwyciężczyni otrzyma wymarzoną posadę.

Odc 2

Emma Kiworkowa jest włascicielką jednej z najbardziej renomowanych klinik dentystycznych w Warszawie. Zatrudnia niezwykle wykfalifikowany personel, który swoimi umiejętnościami przyciąga pacjentów z całej Polski. Jest osobą wymagającą w stosunku do siebie i swoich pracowników. Mowa tu nie tylko o lekarzach pracujących w klinice, ale o całym personelu. Dlatego trzy uczestniczki - Agata, Sylwia i Marta, które starają się o stanowisko recepcjonistki w jej klinice, będą miały trudne zadanie. Muszą zachwycić nie tylko inteligencją, podzielnością uwagi, znajomością języka angielskiego, ale i .... nie mdleć na myśl o dentyście!

Odc 3

Aneta Cholewa to właścicielka hotelu dla.... zwierząt! I to zupełnie niezwykłego. Jej podopieczni mają zapewnione nie tylko ekskluzywne, w pełni wyposażone pokoje, ale również dostęp do basenu, fitnessu i spa! Kocha zwierzęta, więc ta działalność to spełnienie jej marzeń. Jak sama mówi, od trzech lat nie czuje, że pracuje, bo poświęca się swojej największej pasji. Tego samego oczekuje od swoich współpracowników. Dla nich to zwierzak musi być na pierwszym miejscu w życiu. Reszta aspektów związanych z pracą, to tylko dodatek. Uważa, że każdy może opowiadać, że jest znakomitym "pet sitterem", ale i tak ostatecznie to zwierzak pokaże, czy taka osoba nadaje się do pracy. Tym razem poszukuje osoby opiekującej się zwierzętami w jej ekskluzyzwnym hotelu. Czy zatem uczestniczki tego odcinka, w walce o stanowisko pracy, będą musiały przekonać do siebie szefową, czy.... hotelowych małych gości?

Odc 4

Elżbieta Kosim - kobieta spełniona, atrakcyjna i żądna życia. Kocha podróże, a szczególnie góry. Walczy ze swoimi słabościami i zdobywa szczyty. Praca w biurze turystycznym daje jej szczęście - dzięki niej może poświęcać się swjej pasji nawet w pracy , czyli udało jej się połączyć przyjemne z pożytecznym.  Jak sama mówi, jej firma „szyje oferty na miarę” i jest w stanie dostosować się do wszelkich życzeń i wymagań klienta. Jednak główną specjalizacją biura jest turystyka...pielgrzymkowa. W związku z kanonizacją Jana Pawła II jej firma tętni życiem. Potrzebuje więc nowego pracownika. Ma być kreatywny, doświadczony, ale też uśmiechnięty oraz ….ładny! Do walki stają trzy kandydatki. Która z nich przypadnie do gustu szefowej i wykaże się dużą wiedzą nie tylko w temacie turystyki, ale i … religii?

Odc 5

Małgorzata Leitner - czołowa menadżerka modelek w Polsce. Wypromowała takie gwiazdy jak Kasia Struss, czy Joanna Krupa.  Wraz ze swoimi podopiecznymi wyjeżdża na sesje, robi zakupy, załatwia im kontrakty. Show biznes, media, pokazy mody - to jej świat. W nim czuje się najlepiej, bo zna go od podszewki. Sama kiedyś była modelką. Teraz poszukuje do swojej agencji bookerki. W tej pracy niezbędna jest elastyczność, dobra znajomość języków obcych, przebojowość i...odporność na stres. Która z trzech kandydatek okaże się najlepszą i dostanie prestiżową pracę?

Odc 6

Natalia Godlewska - szefowa firmy "Baby&Care" zrzeszającej profesjonalne nianie i guwernantki. Agencja, którą prowadzi, zapewnia opiekę nad dziećmi na godziny oraz całodobowo z zamieszkaniem. W swojej ofercie posiada również opiekę nad dziećmi chorymi, noworodkami oraz kobietami w ciąży. Rodzic powierzając swoje dziecko niani z agencji może być pewien, że jest ono bezpieczne. Każda niania posiada referencje, wiedzę oraz bogate doświadczenie. Pani Natalia poszukuje kolejnej wyjątkowej opiekunki, którą będzie mogła zatrudnić w swojej firmie. Musi przede wszystkim kochać dzieci, być empatyczna i czuła, ale również mieć szeroką wiedzę dotyczącą wychowania maluchów, oraz pierwszej pomocy. Jak trzy kandydatki poradzą sobie z opieką nad dziećmi? Które z nich przekonają szefową, że można im oddać pod swoje skrzydła najmłodszych klientów? Pani Natalia ma swoje niestandardowe sposoby na sprawdzenie, czy dana kandydatka się nadaje na to wymagające stanowisko... Jakie?

Odc 7

Stare mieszkanie wyglądające jak nowe? Starodawny wystrój zamieniony na subtelną nowoczesność? A to wszystko za niewielkie pieniądze? Tym właśnie zajmuje się szefowa Maria Semczyszyn. Obecnie w Polsce niezwykle ciężko jest wynająć, bądź sprzedać mieszkanie. Dokonując drobnych zmian w pomieszczeniu pani Maria podwyższa jego wartość, a mieszkanie które nie cieszy się zainteresowaniem przez kilka miesięcy, sprzedaje się w przeciągu tygodnia. Wychodzi naprzeciw potrzebom sprzedających, ale również nabywców. Maluje ściany, zmienia układ mebli, dokupuje elementy dekoracyjne i mieszkania schodzą jak świeże bułeczki... Teraz poszukuje osoby, która pomoże jej w metamorfozach. Która z pań zachwyci szefową zmysłem architektonicznym, smakiem dekoratorskim, ale też smykałką do interesów?

Odc 8

Joanna Stawińska - chyba najpopularniejsza tarocistka w Polsce. Z wykształcenia językoznawca z dyplomem magistra Uniwersytetu Warszawskiego Swoją przygodę z wróżeniem zaczęła już we wczesnej młodości. Ma stałą grupę klientów, która wciąż powraca do niej z nowymi pytaniami. Pracowała zarówno układając horoskopy do gazet, jak i w popularnych ezoterycznych programach telewizyjnych. W 1995 roku  na zlecenie francuskiej firmy, założyła wróżbiarską linię 0-700. Obecnie prowadzi portal "Grota Tarota", w którym pracuje 7 wróżek pełniących dyżury telefoniczne. Poszukuje kolejnego pracownika, który dołączy do grona zaufanego personelu. Który z trzech uczestników zachwyci  szefową i przekona ją wiedzą, kontaktowością i bezbłędnym odczytywaniem kart? A może któryś z uczestników wywróży sobie wygraną?

Odc 9

Leszek Czajka - najpopularniejszy fryzjer  w Polsce. Stylista gwiazd polskich i zagranicznych. Przez wiele lat prowadził salon w Zakopanem. Kilkanaście lat temu przeniósł go do Warszawy i rozpoczął tym swoją wielką karierę.

Dostanie się do jego salonu jako klient to nie lada gratka, a co dopiero móc zostać współpracownikiem Pana Leszka! Jednak przed uczestnikami "Kolacji z Szefem" pojawia się taka szansa... Kto z trójki uczestników wykaże się największymi zdolnościami manualnymi oraz umiejętnością kontaktu z klientem? Czy zwycięży doświadczenie w zawodzie, czy może ważniejszym okaże się dyplom szkoły fryzjerskiej?

Odc 10

Renata Dębowska jest szefową kliniki dermokosmetycznej "RenClinic". Jej salon oferuje specjalistyczne zabiegi na najnowocześniejszych urządzeniach. W związku z tym pani Renata zatrudnia tylko niezwykle wykwalifikowany personel. I tym razem poprzeczka postawiona jest wysoko. Kandydatka do pracy musi być dyplomowanym kosmetologiem. Ale i to nie wystarczy. Kontaktowość, dryg do handlu oraz dobra znajomość języka angielskiego są również niezbędne. Która z pań przekona szefową, że jest najodpowiedniejszą osobą na to stanowisko? Pani Martyna - pilna studentka kosmetologii, pani Barbara posiadająca bogate doświadczenie, czy może pani Sylwia, która oprócz bycia kosmetologiem jest również charakteryzatorką?

 

KOLACJA Z SZEFEM – sezon 2

Odc 11

Obecnie szefowa do swojej restauracji poszukuje osoby na stanowisko kelnera - a jak sama zapewnia jest to niezwykle trudne zadanie. Czym według niej musi cechować się idealny kandydat? Lista wymagań jest długa. Przede wszystkim musi być osobą o wysokiej kulturze osobistej i nienagannym wyglądzie. Warunkiem zatrudnienia jest również znajomość języka angielskiego. Dobrze by osoba aplikująca była oczytana, a w kręgu jej zainteresowań znajdowały się wydarzenia kulturalno-rozrywkowe, by móc podjąć z gośćmi elokwentną rozmowę. Obowiązkowo musi znać się na kuchni oraz doborze win. Idealny kandydat musi być też dobrym psychologiem i obserwatorem. Do programu zgłosiło się kilkadziesiąt osób, z których szefowa musiała wybrać trzech kandydatów. Kto z nich sprosta wymaganiom postawionym przez właścicielkę restauracji? Urocza Milena, przebojowa Agata, czy pewny swoich umiejętności Kamil? Przekonamy się o tym w pierwszym odcinku drugiej serii "Kolacji z Szefem".

Odc 12

Agnieszka Witkowska szuka do pracy florystki, która będzie nie tylko pasjonatką kwiatów, ale również osobą chętną do nauki, którą cechować będzie: dusza artystyczna i kreatywność. Spośród zgłoszeń, które napłynęły do programu, musiała wybrać trzy kandydatki. Wybór nie był łatwy. Czy dziewczyny sprostają jej wymaganiom i przekonają szefową, że to właśnie któraś z nich jest pracownikiem jakiego szukała? Dowiemy się już w najbliższym odcinku.

Odc 13

Szefowa salonu kosmetycznego, będzie szukała osoby na stanowisko manicurzystki. Aleksandra Chądzyńska, po opuszczeniu murów Akademii Medycznej w Warszawie, szukała pomysłu na życie. Wraz z przyjaciółką otworzyła salon kosmetyczny na warszawskim Ursynowie. Jej firma bardzo dobrze prosperuje, zatrudnia wykwalifikowany personel i ma wielu zadowolonych klientów. W tej chwili do zespołu poszukuje doświadczonej i kreatywnej manicurzystki. Czy kolejny raz za pośrednictwem programu „Kolacja z szefem“, uda się pracodawcy wyłonić odpowiedniego pracownika? W szranki o posadę w salonie kosmetycznym staną: Studentka Paulina, przyszła Panna Młoda Ela oraz doświadczona mistrzyni zdobienia paznokci Klaudia. Która z nich dostanie wymarzoną pracę, a która pożegna się z programem? Żeby poznać odpowiedź na to pytanie, koniecznie oglądajcie „Kolację z szefem“ w Polsat Cafe.

Odc 14

Szefowa poszukuje osoby na stanowisko konsultantki i doradcy klienta! Idealna kandydatka będzie musiała wykazać się świetnymi zdolnościami interpersonalnymi. Powinna umieć samodzielnie podejmować decyzje, precyzyjnie wyczuwać gust i potrzeby klientów, prowadzić portale społecznościowe oraz współpracować z dziennikarzami i agencjami reklamowymi. Poprzeczka zawieszona została zatem dość wysoko, wakat jest jeden i trzy kandydatki

Odc 15

Kolejny odcinek Kolacji z szefem, to już prawie taniec z gwiazdami! Będzie igła, będzie nitka i będzie gwiazda i to nie byle jaka!

Szef, który w tym odcinku szuka pracownika do swojej firmy, istnieje na rynku mody od 17 lat, stworzył markę kojarzoną z luksusem, elegancją i perfekcyjnym wykonaniem. Jest laureatem prestiżowych konkursów mody: „Złota nitka“, „Złoty wieszak“ oraz „Belvedere International Achievement Award“. Jego kolekcje chwalone są na całym świecie, a on sam uznawany jest za ulubionego projektanta polskich gwiazd. Już wiecie kto jest naszą gwiazdą odcinka i kolejnym szefem? Tak jest, to MACIEJ ZIEŃ! W tym odcinku będzie szukał osoby na stanowisko krawca. Nie istotne są dla niego: wiek, płeć, czy wykształcenie. Dla Maćka liczy się tylko jedno, to ma być osoba, dla której w życiu liczy się tylko szycie! Przyszły pracownik Zienia ma posiadać perfekcyjne umiejętności krawieckie, wykazywać sie zmysłem estetycznym i wiedzą na temat tkanin i materiałów. Czy w programie znajdzie się osoba, która sprosta oczekiwaniom wybitnego projektanta? Przekonajcie się sami oglądając program „Kolacja z szefem“ na antenie Polsat Cafe.

Odc 16

Kolację z szefem czas zacząć! Jak się do niej przygotować, jak wyeksponować najlepsze cechy, jak się zareklamować?

Odpowiedzi na te pytania będą szukali w kolejnym odcinku nasi uczestnicy, bo tym razem szef, dla którego przygotują kolację, będzie szukał dobrego handlowca!

Przyszłego pracodawcę możemy śmiało nazwać kobietą sukcesu. Jest właścicielką luksusowych hoteli takich jak: „Ossa“, Litwor“, czy „Czarny Potok“. Posiada również biuro podróży, które daje zatrudnienie ponad pięciuset osobom. Za swoje działania na rzecz rozwoju polskiego biznesu otrzymała Nagrodę Gospodarczą od samego Prezydenta RP!

Niegdyś mieszkanka Warszawy, teraz szczęśliwa Zakopianka - Małgorzata Chechlińska, bo właśnie o tej postaci mówimy w samych superlatywach, będzie szukała przedstawiciela handlowego do sieci swoich hoteli.

Doświadczenie i wykształcenie nie mają w tym przypadku znaczenia. Najważniejsze cechy, które doceni Małgosia to: pracowitość, kreatywność, chęć rozwoju i totalne poświęcenie dla interesów firmy.

Do walki staje jak zwykle trzech uczestników: nauczycielka języka polskiego z wieloletnim stażem w nauczaniu, młoda studentka Olga oraz kreatywny student Adam. Kto z tej trójki zareklamuje się najlepiej, przekona swojego przyszłego pracodawcę i zdobędzie wymarzoną pracę?

KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 5Dodaj nowy wątek
15:30 | 29.09.2015
odcinek 14 Butik
dodał: Pani Marzena Odpowiedz
To kim wlasciwie miala byc kandydatka na pracownika ekskluzywnego butiku. Sprzedawca, przyszlym menadzerem, osoba dyspozycyjna w 4 miastach, gtafikiem komputerowym by wspoltworzyc strone internetowa. A moze kolo polnocy moglaby jeszcze przeleciec salon w Pani domu? Hahaha Wymagania sa duze, a pensja na poziomie 2-3 tys ...
20:10 | 03.08.2014
Praca
dodał: Ekanta Odpowiedz
Jestem ciekawa i zainteresowana, czy można jeszcze zgłaszać się do programu i jeżeli tak to czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak należy się zgłosić.
20:16 | 15.11.2013
naprawdę czy na niby ta rekrutacja?
dodał: andzia Odpowiedz
Czy oni naprawdę dostają tę pracę?
18:43 | 31.10.2013
praca w biurze podróży
dodał: Gabi Odpowiedz
Pracownice PORAŻKA nie jsetem związana z turystyką raczej amatorsko ,ale sprzedałabym jej wycieczkę do każdego kraju a już pielgrzymkę koncertowo a One po prostu żenada.Nawet geografii nie umieją.
17:57 | 07.03.2014
Odp.: praca w biurze podróży
dodał: kasia
Bardzo podobała mi się twarzowa fryzurka pani szefowej:)
OGLĄDAJ

POLSAT Cafe

UPC

115, 500

Multimedia Polska

517

Vectra

706

TOYA

201

Cyfrowy Polsat

10,96

NC+

134

Netia

Uzależnione od pakietu.

Promax

91