Proponowane formaty międzynarodowe


Proponowane formaty międzynarodowe

Czar nagości

 

Ten brytyjski reality show gdziekolwiek został wyemitowany, tam wzbudził dużo kontrowersji. Koncepcja programu, polega na wybraniu partnera na randkę – uczestnik bądź uczestniczka dokonuje selekcji wyłącznie na podstawie wyglądu 6 kandydatów odmiennej płci. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że każdy z nich… pozuje nago, stojąc za szklanym parawanem, który zasłania ich ciało tylko od pasa w górę! Wszystko odbywa się oczywiście na oczach widzów i prowadzącej program, która wraz z osobą dokonującą wyboru, śmiało ocenia anatomię i atrakcyjność potencjalnego partnera na randkę.

 

 

Filmy dokumentalne w Polsat Cafe

 

Ludzkie ciało kryje mnóstwo skomplikowanych, fascynujących i często nierozwiązanych tajemnic. Pokażemy najciekawsze na świecie przypadki i historie ludzi, których los skazał na walkę z własnym ciałem. W paśmie Medyczne osobliwości, zobaczymy m.in. film pt. „Chłopiec pająk”, „Gigantyczna mama" czy „Krwawe łzy”. Kolejny cykl dokumentalny to Poprawki skalpelem. Każdego roku miliony ludzi na całym świecie poddają się operacjom plastycznym, aby poprawić niedoskonałości swojego ciała i wyleczyć kompleksy lub… upodobnić się do swojego idola. Dwaj lekarze, którzy konsultują bohaterów programu mają pełne ręce roboty.

 

Bohaterami serii „Ekstremalne przypadki” są dzieci cierpiące na ciężkie, czasem nieuleczalne choroby oraz ich rodzice, którzy z pomocą lekarzy i personelu szpitala, za wszelką cenę walczą o zdrowie swoich pociech. Natomiast, w paśmie Proza życia i Kobiece prawdy zobaczymy filmy dokumentalne tj. „Nadziani rodzice” – opowieść o bardzo bogatych rodzinach, które zatrudniają sztab ludzi do opieki nad dzieckiem; „Współczesne niewolnice” – poruszający dokument m.in. o handlu ludźmi, głównie kobietami, które są sprzedawane do pracy jako pomoc domowa; „Rodziny za kratami” – historie m.in. matek i ojców, którzy odbywają karę pozbawienia wolności i usiłują za wszelką cenę utrzymać swoje rodzinne relacje; „Życie z czworaczkami” – narodziny dziecka to zawsze duża zmiana, ale kiedy na raz pojawia się na świecie czwórka maluchów to życie wywraca się do góry nogami. W tym filmie poznamy rodziny, które doświadczyły poczwórnej radości.

KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 0Dodaj nowy wątek
OGLĄDAJ

POLSAT Cafe

UPC

115, 500

Multimedia Polska

517

Vectra

706

TOYA

201

Cyfrowy Polsat

10,96

NC+

134

Netia

Uzależnione od pakietu.

Promax

91