Proponowane formaty międzynarodowe


Proponowane formaty międzynarodowe

Ludzkie ciało kryje mnóstwo skomplikowanych, fascynujących i często nierozwiązanych tajemnic. Pokażemy najciekawsze na świecie przypadki i historie ludzi, których los skazał na walkę z nieuleczalną chorobą. Zobaczymy film pt. „Półtonowa morderczyni”, „Dziecko zamrożone w czasie" czy „Mężczyzna który był w ciąży”.

 

Kolejnym tematem, który zagości w paśmie Medyczne osobliwości będą operacje plastyczne. Przypomnimy najciekawsze historie osób, które zdecydowały za pomocą skalpela poprawić swój wygląd i samopoczucie. Niestety, droga do pożądanego piękna okazała się bardzo bolesna, a efekty niektórych zabiegów tragiczne. Zdeformowane piersi, krzywo powiększone usta czy szpecące blizny to tylko niektóre, szokujące skutki nieudanych interwencji chirurgicznych. Pokażemy je w filmach dokumentalnych z serii „Oszpecone piękno” – w każdym odcinku doświadczony chirurg plastyk będzie się starał pomóc poszkodowanym pacjentom. W większości przypadków jedynym ratunkiem będzie… kolejna operacja plastyczna.

 

Kolejny cykl dokumentalny to „Poprawki skalpelem”. Każdego roku miliony ludzi na całym świecie poddają się operacjom plastycznym, aby poprawić niedoskonałości swojego ciała i wyleczyć kompleksy lub… upodobnić się do swojego idola.  Dwaj lekarze, którzy konsultują bohaterów programu mają pełne ręce roboty i czasem odsyłają pacjentów z kwitkiem.

 

Operacje plastyczne są ryzykowne ale czasami niezbędne, aby uratować komuś życie. Najlepszym tego przykładem są bohaterowie dokumentalnej serii filmów pt. „Walka z (nad)wagą”. W ich przypadku na wadze już od dawna brakuje skali, dieta jest nieskuteczna, a aktywność fizyczna niemożliwa. Jedynym ratunkiem jest zabieg zmniejszenia żołądka i plastyka brzucha. To długotrwały proces, ale o jego zakończeniu bohaterowie programu mają szansę na normalne życie.

 

 

 

 

Tajemniczy milioner

Prawdziwie romantyczne reality-show przedstawiające zamożnych, ale samotnych kawalerów i ich poszukiwania prawdziwej miłości. Ich głównym celem jest to, by ktoś pokochał ich za to kim są, a nie co mają. Próbują zatem znaleźć miłość „pod przykrywką”. Kawalerowie muszą pożegnać się z wystawnym życiem – sportowe samochody zamieniają na używane ekonomiczne auta średniej klasy a ogromne i nowoczesne apartamenty na kawalerki w blokach. Czy znalezienie i uwiedzenie partnerki  przerośnie ich umiejętności? Są przyzwyczajeni do bycia adorowanymi – jak sobie poradzą w nietypowej dla siebie sytuacji?

 

Szalone mamuśki

Co stanie się z  licealnymi imprezowiczkami gdy urodzą dzieci? Nadal pozostają królowymi życia! Poznajcie szalone mamuśki – dziewczyny z Atlanty, które poza opieką nad dziećmi spędzają czas na zakupach, plotkowaniu, rozmowach o sobie i swoich mężach. To reality show, które pokaże prawdziwe życie szalonych dziewczyn, dla których mieć jest zdecydowanie ważniejsze niż być.

 

Seks dzień po dniu

Cudowny początek każdego związku, czyli namiętność przeplatana romantyzmem niestety zostaje często z biegiem lat pokonana przez rutynę, zmęczenie i brak czasu… Codzienne obowiązki, praca, opieka nad dziećmi, rachunki i kredyty - te wszystkie małe rzeczy mogą prowadzić do dużych problemów w sypialni! Seks dzień po dniu to poradnik jak urozmaicić swoje życie seksualne, jak zwrócić uwagę partnera, ja  nie dać się rutynie. Zaskakujące porady, zabawne zadania, niecodzienne sytuacje – to wszystko zmieni życie naszych bohaterów – może również Twoje?

 

Superniania

Dla każdej matki najpiękniejsze, najmądrzejsze i najwspanialsze jest jej własne dziecko. Mamy niechętnie przyznają, nawet same przed sobą, że pociecha może mieć jakieś wady. Co zrobić, gdy wyjątkowo niegrzeczne dzieci sprawiają, iż jesteśmy u kresu wytrzymałości psychicznej i fizycznej? Wezwać supernianię! Doświadczona opiekunka Jo Frost poskromi nawet najbardziej rozpieszczone dziecko. W programie „Superniania” odwiedzi rodziny z różnych regionów Stanów Zjednoczonych i zamieszka z nimi na kilkanaście dni. W tym czasie nauczy rodziców, jak radzić sobie z niegrzecznymi dziećmi. Pomoże im zbudować autorytet a codzienne problemy z nadmierną agresją najmłodszych członków rodziny, niszczeniem przez nie przedmiotów czy wielogodzinnym usypianiem zostaną tylko koszmarnym wspomnieniem.

 

 

Kontynuacje:

 

 

Rodzina Kardashianów 

Znani z tego, że są znani – Rodzina Kardashian to prawdziwy fenomen show businessu.  Dokumentalna opowieść o rodzinie Roberta Kardashiana, znanego amerykańskiego prawnika, który zmarł na raka przełyku w 2003. Głównymi diwami programu są córki Roberta Kardashiana: Kim Kardashian, Khloé Kardashian i Kourtney Kardashian. W programie występuje ich cała rodzina: matka – Kris Jenner wraz z obecnym mężem Bruce'em Jennerem oraz brat – Robert. Romanse, życie na świeczniku, konflikty z partnerami i biznesowe wybory – oto codzienność tytułowych bohaterek show.

 

Wróżka z pośredniaka

W tej niezwykłej dokumentalnej serii poznamy - Hayley Taylor, której zadaniem jest zmiana modelu rodziny oraz zagonienie jej członków do pracy! I to dosłownie! Rodziny, którymi się zajmuje to osoby bezrobotne, które pracę straciły już dawno – tak dawno, że wyjście z tego stanu wymaga ogromnego wysiłku. Havley namawia, straszy, zachęca i motywuje bezrobotnych do wzięcia odpowiedzialności za swoje życie. Z jakim skutkiem?

 

Rankingi Hollywood

Chcecie dowiedzieć się kto najkrócej był w związku małżeńskim? Jesteście ciekawi rankingu najseksowniejszych hollywoodzkich dziewczyn? Kto rozwiódł się ponosząc największe koszty? Który ślub był niezapomniany? Na antenie Polsat Cafe znajdziecie mnóstwo rankingów od ważnych po błahe, ale zawsze arcyciekawe.

 

Medyczne osobliwości

Najtrudniejsze medyczne przypadki, skomplikowane, trwające wiele godzin i wymagające pracy mnóstwa specjalistów zabiegi operacyjne – to wszystko na antenie Polsat Cafe w dokumentach „Medyczne osobliwości”. Przeszczepy twarzy, rozdzielenia bliźniąt syjamskich, rekonstrukcje części ciała – ta seria pokaże prawdziwe cuda współczesnej medycyny.

Świat niepowtarzalnych dokumentów

Biblioteka dokumentów ukazująca niezwykły i niepokojący świat, zdążyła już zaskarbić sobie uznanie naszych widzów. W ramach cyklu pojawią się doskonałe filmy dokumentalne poruszające trudne i problematyczne kwestie - od tych które mogą dotknąć każdą z nas, po odległe i do końca nie zgłębione tajemnice. Na przykład - Nastoletnie egzorcystki. Brynne, Tess i Savannah, trzy zwykłe - amerykańskie dziewczyny, które łączy osobliwa pasja: egzorcyzmy. Nastolatki spędziły rok na szkoleniu, prowadzonym przez ojca Brynne - kontrowersyjnego księdza Boba Larsona, by stać się zespołem egzorcystek. Twierdzą, że Kościół chrześcijański nie jest  w stanie poradzić sobie z piętnem dawnych praktyki, dziewczyny swoją pracę odbierają jako misję i podjąć walkę z diabłem. Uzbrojone w srebrne krzyże i wodę święconą, dziewczyny przeprowadzają publicznie spektakularne egzorcyzmów W Stanach Zjednoczonych, Anglii oraz na Ukrainie.
Wszystkie filmy dokumentalne emitowane na antenie Polsat Cafe są specjalnie wyselekcjonowanymi tytułami z naszej szerokiej biblioteki i dobierane pod kontem naszego widza.

 

 

 

POZOSTAŁE PROPOZYCJE

 

 

 

Fairy job mother

W tej niezwykłej dokumentalnej serii poznamy - Hayley Taylor, której zadaniem jest zmiana modelu rodziny oraz zagonienie jej członków do pracy! I to dosłownie! Rodziny, którymi się zajmuje to osoby bezrobotne, które pracę straciły już dawno – tak dawno, że wyjście z tego stanu wymaga ogromnego wysiłku. Havley namawia, straszy, zachęca i motywuje bezrobotnych do wzięcia odpowiedzialności za swoje życie. Z jakim skutkiem?

 

Undercovers Prince                                          

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami mieszkał książę … tak jest tylko w bajkach w premierowej serii „Undercover Prince” emitowanej w Polsat Cafe. Najprawdziwsi książęta, którzy incognito zostają ulokowani w normalnych mieszkaniach na prowincji mają za zadanie odnaleźć swoją „księżniczkę”. Czy książęta odnajdą miłość? Czy znajdą kogoś kto pokocha ich a nie ich tytuły i pieniądze? 

 

Why am I single?

Najbardziej beznadziejni nowojorscy randkowicze, wszyscy, którzy utracili już szansę na miłość – w programie dostają ostatnią szansę. Siggy i jej pomocnicy przywrócą im wiarę w miłość, ale przede wszystkim pokażą jakie błędy do pory popełniali. Rich – jest osobą, która ciągle udaje kogoś kim nie jest, przez co jest odbierany jako nieszczery i  fałszywy. Katy to 25-letnia dziewica, która myśli tylko o tym jak jej dziewictwo wpłynie na nowy związek?  Czy uda im się przewalczyć swoje dotychczasowe nawyki i bariery? Czy otworzą się na miłość?

 

 

Saving gen „y”

Frytki, chipsy, słodkie napoje, ale przede wszystkim jedzenie dla zabicia nudy – otyłość wśród nastolatków przybiera już znamiona epidemii. W programie poznamy ośmioro młodych ludzi, którzy walczą z tym problemem. Kamera towarzyszy im na każdym kroku przez rok i dokumentuje starania o przerwanie zgubnych nawyków żywieniowych. Dla tych młodych ludzi, u których otyłość jest skrajna to często decyzja życia i śmierci.

 

 

Wstydliwe choroby w wielkim mieście

Lekarze z kliniki w Leeds nie boją się wyzwań i każdemu przypadkowi poświęcą tyle energii ile będzie potrzeba. I czy są to skacowani studenci, którzy nie wiedzą ilu partnerów mieli poprzedniej nocy, czy brodawki na organach płciowych – większość wstydliwych chorób i przypadłości można i trzeba leczyć!

 

 

Medyczne osobliwości

Najtrudniejsze medyczne przypadki, skomplikowane, trwające wiele godzin i wymagające pracy mnóstwa specjalistów zabiegi operacyjne – to wszystko na antenie Polsat Cafe w dokumentach „Medyczne osobliwości”. Przeszczepy twarzy, rozdzielenia bliźniąt syjamskich, rekonstrukcje części ciała – ta seria pokaże prawdziwe cuda współczesnej medycyny.

KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 0Dodaj nowy wątek
OGLĄDAJ

POLSAT Cafe

UPC

115, 500

Multimedia Polska

517

Vectra

706

TOYA

201

Cyfrowy Polsat

10,96

NC+

134

Netia

Uzależnione od pakietu.

Promax

91