Z tyłu sceny

program rozrywkowy
Poniedziałek
05.00

Z tyłu sceny

 

W programie prezentujemy kulisy sławy polskich gwiazd. Widzowie POLSAT Cafe dowiedzą się, jaką cenę płaci się za chwile rozgłosu. Jakie są konsekwencje bycia osobą z pierwszych stron gazet i czy warto wykorzystywać życie prywatne do promowania wizerunku? Wiosną tego roku prowadząca Paulina Tomborowska zaprezentuje historie niezwykle niezwykłych karier Marty Grycan i jej córek oraz Natalii Siwiec. Na czym polega fenomen ich sławy? Kto się za tym kryje?

 

 

 

OPISY DO ODCINKÓW „Z TYŁU SCENY” SEZON 9

WIOSNA 2014

 

59. Radosław Majdan - Nie jest już tylko byłym mężem Dody i byłym bramkarzem polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Stał się w celebrytą. Śpiewa, reklamuje, pojawia się na wielu imprezach i prowadzi własny biznes. Na okładki magazynów powrócił za sprawą romansu z Małgorzatą Rozenek, którą przecież łączono z Piotrem Kraśko. Czy ten romans przekształci się w coś poważnego?

60. Sebastian Karpiel-Bułecka – Przystojny, zdolny i jeszcze śpiewa. Niejedna Polka chciała by mieć go za partnera. Ale Sebastian jest wybrednym mężczyzną. Od lat nie założył rodziny, a lata lecą. Mówi, że ma konserwatywne poglądy, ale może po prostu jest Piotrusiem Panem. Kiedyś łączono go z Kayah, teraz wszyscy przyglądają się jego związkowi z Alicją Bachledą-Curuś.

61. Ewa Chodakowska – Zrobiła błyskawiczną karierę, ale czy utrzyma się na szczycie? Póki co Ewa Chodakowska nie znika z ekranów telewizorów i okładek popularnych magazynów, a każda Polka chce z nią ćwiczyć. Czy to pęd do zdrowia i szczupłej sylwetki, czy tylko zręcznie poprowadzona kampania medialna?

62. Ewa Farna – Gwiazda czeskiej estrady, a zarazem popularna polska piosenkarka. Wyróżnia się nie tylko interesującym głosem, ale i niebanalnym życiem prywatnym. Nie boi się ostrych wypowiedzi, nie chce się odchudzać, i nie stroni od alkoholu.

63. Weronika Rosati – Romans tej pary był jedną z największych sensacji ubiegłego roku. Może gdyby nie słynny wypadek samochodowy, jeszcze długo nie wiedzielibyśmy o związku tych popularnych aktorów. A wygląda na to, że miłość kwitnie...

64. Małgorzata Kożuchowska – Uwielbiana przez widzów aktorka, ikona stylu, przez złośliwych nazywana „Matką Boską” ze względu na szerzenie religii katolickiej wśród celebrytów.  Wciąż próbuje udowodnić, że nie jest tylko aktorką serialową, ale jej ostatnia rola w teatrze z pewnością nie pomogła jej w zmianie wizerunku.

65. Anna Czartoryska – Poznaliśmy ją jako narzeczoną Piotra Adamczyka. Wtedy dowiedzieliśmy się, że jest aktorką. Co prawda nie ma na koncie wielkich ról, ale przez swoje arystokratyczne pochodzenie i głośny ślub z Michałem Niemczyckim budzi nieustanne zainteresowanie mediów. Temat jej ciąży bez wątpienia będzie w tym królował w kolorowych magazynach, bo choć nie mamy królowej, to dorobiliśmy się „księżniczki”.

66. Joanna Liszowska – Aktorka, piosenkarka, prowadząca popularne telewizyjne programy, jurorka tanecznego show, pracowita celebrytka. Przez wielu mężczyzn uważana za jedną z najseksowniejszych Polek. Miała w swoim życiu moment załamania, ale wyszła za mąż za szwedzkiego milionera, urodziła dwójka dzieci, zmienia dom na większy i intensywnie się odchudza. Czy uda się jej połączyć macierzyństwo z aktorstwem?

67. Piotr Zelt - Aktor imprezowicz, który kocha podróże i barwne życie. Rozstał się z żoną po tym, jak okazało się, że nie jest ojcem swojego dziecka. Teraz próbuje pogodzić się ze zdradą i ułożyć sobie życie od nowa. Czy mu się uda?

KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 4Dodaj nowy wątek
14:39 | 09.02.2014
Zmieńcie ekspertów
dodał: EwaR Odpowiedz
Naprawdę nie na sie słuchać tych ekspertów. Nie mają nic ciekawego do powiedzenia, są nudni i dukają. Zgadzam sie z Anną, ze co sezon to gorzej. Wróccie do poprzednich ekspertów.
22:59 | 29.12.2013
Komentatorzy
dodał: Anna Odpowiedz
Komentatorzy w minionych odcinkach sa nudni i nijaka. Może czas ich zmienić? Ci z pierwszych edycji byli dużo lepsi, naturalni i uszczypliwi. Teraz sa to głownie dziennikarki i koleżanki gwiazd. Dajcie np. Tego eksperta od wizerunku z pierwszych sezonów lub tą fajną panią psycholog z początku serii.
17:15 | 23.12.2011
prowadzaca
dodał: marzena Odpowiedz
Katarzyna Burzyńska.... jest okropna.Przemądrzała, straszną paniusie z siebie robi.Patrzy na wszystkich z góry.Nie chce się jej wcale oglądać. Niepotrzebnie psuje wizerunek stacji. Skąd ona się wzięła?
23:00 | 09.09.2011
Program o Andrzeju Żuławskim
dodał: Alicja Odpowiedz
Piszę w kwestii technicznej konwencji prowadzenia tego programu. Nie wiem, czy osoby komentujące bohatera kolejnego odcinka są kręcone przez pijanego operatora kamery. Przez to, że słuchając komentujących muszę patrzeć jak bez przerwy operator najeżdża i odjeżdża kamerą do przodu, do tyłu i na boki czuję się jak na statku w czasie sztormu i przypomina mi się, że 20 lat temu nękała mnie choroba lokomocyjna. Bardzo mi to przeszkadza w oglądaniu, jest to kretynizm!!! Idę zwymiotować!
OGLĄDAJ

POLSAT Cafe

UPC

115, 500

Multimedia Polska

517

Vectra

706

TOYA

201

Cyfrowy Polsat

10,96

NC+

134

Netia

Uzależnione od pakietu.

Promax

91