Polsat Cafe to kanał tematyczny skierowany do kobiet i tworzony przez kobiety. Ofertę programową stanowią najlepsze magazyny lifestyle’owe, programy poradnikowe i rozrywkowe, reality show, a także najciekawsze filmy dokumentalne z całego świata. W naszej ofercie znajdzie się niezwykle lubiany przez widzów program „Gwiazdy na dywaniku”, nowy talk-show pt. "Demakijaż" czy hitowe „Kulisy Tańca z Gwiazdami”. Ponadto na antenie Polsat Cafe zobaczymy programy poradnikowe mi.in. „Grzeszki na widelcu”, " Misja stołówka" oraz wiele innych.

 

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij w ten link.

 

 

 

 

______________________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

Kanał Polsat Cafe został uhonorowany tytułem „Mediów Dobroczynności”, przyznawanej po raz pierwszy przez Zarząd Fundacji „Pomaganie jest trendy”. Nagrody przyznano mediom, które przez ostatnie lata wspólnie z Fundacją budowały świadomość społeczną nt. autyzmu w Polsce. 

 

Program „Zoom na miasto”, emitowany na antenie Polsat Cafe, poruszał problem autyzmu i wspierał akcję Pomaganie jest trendy. Takie działania pomagają uwrażliwić widzów na tę chorobę, ale także  skłonić ich do obserwacji zachowań własnych dzieci. Główną cechą autyzmu jest trudność w nawiązywaniu kontaktu z otoczeniem. Niestety, wielu rodziców niepokojące zachowania swojego dziecka tłumaczy w różny sposób lub nie dopuszcza do świadomości faktu, że może być to autyzm. Natomiast, w przypadku tego schorzenia czas jest kluczowy – postawienie diagnozy we wczesnym etapie rozwoju i szybkie podjęcie terapii daje możliwość zniwelowania objawów autyzmu lub jego wyleczenia.

 

Według amerykańskiego Centers for Disease Control and Prevention (Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorobom) liczba dzieci dotkniętych autyzmem z roku na rok jest coraz większa. Szacuje się, że dziś diagnozuje się autyzm u jednego na 300 dzieci w Polsce – schorzenie występuje cztery razy częściej u chłopców niż u dziewczynek.

 

Materiał z programu „Zoom na miasto” dot. akcji Pomaganie jest trendy - kliknij na link

 

 

 

 

 

OGLĄDAJ

POLSAT Cafe

UPC

115, 500

Multimedia Polska

517

Vectra

706

TOYA

201

Cyfrowy Polsat

10,96

NC+

134

Netia

Uzależnione od pakietu.

Promax

91