O programie

Podczas akcji trwającej od 18 września do 31 października 2017 r., panie będą mogły skorzystać

z badań profilaktycznych w mammobusach i pracowniach stacjonarnych na terenie całego kraju oraz w Salve Medica w Łodzi. Łącznie, akcja obejmie 10 województw i ponad 200 miejscowości.

 

Pełny zakres badań, terminów i miejsc realizacji znajduje się na stronie www.laczynaskobiecosc.pl

 

Na badania można zapisać się dzwoniąc pod numery telefonów: 42 254 64 10 / 517 544 004 lub przez Internet na stronie http://salvemedica.pl/mammografia/mammografia-rejestracja-online. Rejestracja internetowa dotyczy zapisów na mammografię.

 

Zeszłoroczna edycja zakończyła się wielkim sukcesem. Do grona kobiet świadomych swojej kobiecości dołączyło 15 018 pań. Łącznie, w ciągu 5 edycji, wykonanych zostało ponad 70 tysięcy badań.

 

Organizatorami akcji są Salve Medica Centrum Medyczne i Medica Badania. Partnerem strategicznym jest sieć drogerii Rossmann. Patronat medialny nad akcją sprawują: Magazyn Skarb, Polsat Cafe, TVP3 Łódź, Radio Łódź, portal polki.pl oraz Federacja Stowarzyszeń Amazonki.

 

Więcej informacji o akcji na stronach: www.laczynaskobiecosc.pl, www.salvemedica.pl oraz na profilu Łączy Nas Kobiecość na Facebooku.Zobacz więcej
Komentarze
© Polsat Cafe 2017