Program TV
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Aleja Sław
piątek 12:30
Aleja SławKwiat dziennikarstwa w akcji! Najciekawsze wydarzenia, gwiazdorskie kłótnie, modowe wpadki, głośne rozstania i romanse na tapecie dziennikarzy największych polskich magazynów i portali plotkarskich.
Demakijaż
niedziela 15:00
DemakijażKobiety znane z pierwszych stron gazet opowiadają Krzysztofowi Ibiszowi historię swojego życia, odkrywają największe tajemnice i dzielą się z nim przemyśleniami, radościami i smutkami.
Gry małżeńskie
czwartek 21:00
Gry małżeńskieTo jedyny show, w którym żony zachęcają swoich mężów do flirtu z inną kobietą. Jak daleko pozwolą im się posunąć? Czy nie będą zazdrosne kiedy mężczyzna ich życia będzie podrywał obcą dziewczynę?
Gwiazdy na dywaniku
czwartek 22:00 i piątek 21:00
Gwiazdy na dywanikuZ prawdziwą przyjemnością, nie bez złośliwości a także własnej satysfakcji, stylizacje gwiazd ocenia Modowy Sąd Najwyższy, czyli Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków.
Jacyków w Twojej szafie
wtorek 15:30
Jacyków w Twojej szafieOtwierasz szafę i… znów nie masz się w co ubrać? Z pomocą przychodzi jedyny i niezrównany Tomek Jacyków. Jeśli myślisz, że on potrafi tylko krytykować, ten program pokaże go z zupełnie innej strony.
Kulisy „Tańca z Gwiazdami”
piątek 22:20
Kulisy „Tańca z Gwiazdami”Agnieszka Hyży oraz Paulina Sykut-Jeżyna rozmawiają z bohaterami programu o morderczych treningach i emocjach związanych z występami na żywo oraz komentują doniesienia prasowe.
Między słowami
niedziela 15:30
Między słowamiTalk show Hanny Lis. Dziennikarka w domowym zaciszu „prześwietli" każdego swojego gościa - pretekstem do rozmowy redaktorki z konkretną osobą są newsy dotyczące tej postaci.
Po drugiej stronie lustra
poniedziałek 21:00
Po drugiej stronie lustraJak pomóc kobietom, którym okrutny los odebrał urodę i wiarę w siebie? Co zrobić, aby patrząc w zwierciadło nie chciały zbić tafli szkła? „Po drugiej stronie lustra” to historie kobiet, które zdecydowały się odmienić życie.
Shopping Queen
niedziela 16:00
Shopping QueenUczestniczki programu najpierw muszą na czas zrobić zakupy za określoną kwotę, a w finale każdego odcinka przedstawiają dwie stylizacje na temat określony przez prowadzącą Joannę Horodyńską.
Uciekające panny młode
czwartek 16:00
Uciekające panny młodeKtóra kobieta nie marzy o wspaniałym ślubie? Czasami zdarza się, że okoliczności, zdrowy rozsądek lub emocje w ostatniej chwili mówią „nie rób tego”! Poznamy historie panien młodych, które… uciekły sprzed ołtarza.
Walka o piersi
poniedziałek 21:00
Walka o piersiNadszedł czas na program, w którym Polki z pomocą sztabu wykwalifikowanych specjalistów, zawalczą o zdrowy biust. Poznamy historie kilku kobiet zmagających się z różnymi schorzeniami piersi.
Zdrowie na widelcu
piątek 07:30
Zdrowie na widelcuWszyscy chcemy być szczupli i zdrowi, ale… zapominamy o tym, tylko na chwileczkę, gdy mijamy budkę z kebabem lub gdy sięgamy po słone przekąski.
Zoom na miasto
piątek 22:30
Zoom na miastoKamera Polsat Cafe jest wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. W programie największe gale, gorące premiery, najlepsze pokazy i wyjątkowe koncerty. Oto najświeższe relacje ze świata kultury i show biznesu!
© Polsat Cafe