2018-04-17

Minge, Horodyńska i Mańka zmieniają Polaków

0

„Make Me Over. Wielka zmiana” w Polsat Cafe od 25 kwietnia. Wiodący w Europie program modowo-urodowy wreszcie u nas! W Hiszpanii bije rekordy oglądalności, a jak spodoba się widzom w Polsce? O prestiż „Make Me Over. Wielka zmiana” zadba jury w składzie: Ewa Minge, Joanna Horodyńska oraz Marcin Mańka.

Zjawiskowa, ale przede wszystkim udana metamorfoza to coś, czego pragnie niemal każdy z nas. Program „Make Me Over. Wielka zmiana” wynosi to marzenie na zupełnie nowy poziom. Uczestnicy mają bowiem tylko 60 sekund, aby przekonać jurorów, że to właśnie oni powinni zostać zakwalifikowani do „Wielkiej zmiany”. W każdym odcinku zobaczymy dwie takie ekspresowe przemiany.

Konkurs Disneyland - Polsat.pl

W jury zasiadają: stylistka Joanna Horodyńska, projektantka Ewa Minge oraz coach Marcin Mańka. I to uczestnik wybiera spośród nich osobę, która przeprowadzi jego metamorfozę. Bo w tym programie to jurorzy będą walczyć między sobą o możliwość wykazania się talentem i pomysłowością. Czy Joannie Horodyńskiej uda się zamienić żabę w księcia, a Ewie Minge z kopciuszka zrobić księżniczkę?

Konkurs Disneyland - Polsat.pl

Niebywałe emocje towarzyszące tej niecodziennej rywalizacji będzie podgrzewała prowadząca - Natasza Urbańska. Aktorka, piosenkarka i tancerka z pewnością świetnie odnajdzie się w programie, ponieważ prywatnie jest miłośniczką mody. Na czerwonym dywanie lubi prezentować odważne stylizacje, które komentują wszystkie media. Aktorka doskonale wie, jak połączyć klasyczne, kobiece stroje z najmodniejszymi trendami, a przy tym zachować swój własny styl.

W programie „Make Me Over. Wielka zmiana” w trakcie pracy z uczestnikami jurorzy nie będą szczędzili porad modowych i zdradzą wiele różnych trików urodowych, z których każdy będzie mógł skorzystać i wypróbować je na sobie.

Kto trafi do grona szczęśliwców i zmieni swój wizerunek?

„Make Me Over. Wielka zmiana” od środy 25 kwietnia o godz. 21:00 w POLSAT CAFE.

Komentarze
© Polsat Cafe 2019