2018-04-25

Natasza Urbańska: Cieszę się, że jestem częścią tej historii

0

Prowadząca „Make Me Over. Wielka zmiana” o kulisach produkcji. Jakie są zasady programu i co skłoniło gwiazdę do przyjęcia roli prowadzącej? Natasza Urbańska specjalnie dla POLSATCAFE.PL uchyliła rąbka tajemnicy i opowiedziała, jak uczestnicy reagowali na swój widok po metamorfozach.

Natasza Urbańska prowadzi nowy program „Make Me Over. Wielka zmiana”. Co skłoniło ją do przyjęcia tej propozycji? - Jestem na takim etapie życia, że już nie boję się podejmować odważnych decyzji. A ta decyzja bez wątpienia taka była. Ten format jest idealną propozycją dla mnie. To program o modzie, czyli o tym, co kocham. I o ludziach, a ja uwielbiam ludzi. Mamy fantastyczne jury, które w jeden dzień potrafi zmienić ludzkie życie. To jest naprawdę niesamowite. Wspólnie z uczestnikami przeżywamy piękne momenty, dlatego cieszę się, że jestem częścią tej historii. Spodziewajcie się wielu fantastycznych „looków”, wielu mądrych słów i dużo ciepła! - mówi Natasza Urbańska w rozmowie z POLSAT.PL.

Prowadząca wyjaśniła również reguły programu. - Spośród pięćdziesięciu zakwalifikowanych uczestniczek wybieramy finałową dwudziestkę. Bohaterki decydują, z kim chciałyby przejść swoją metamorfozę. Wybierają między Ewą Minge, Joanną Horodyńską i Marcinem Mańką. Potem nadchodzi dzień szczerych rozmów, wszelkiego rodzaju zabiegów i biegania po sklepach. To czas wielkim zmian, ale i nawiązania bliższej relacji ze swoim mentorem - tłumaczy artystka.

Prowadząca towarzyszy uczestniczkom przez cały czas i podgląda proces ich przeobrażania się. - Są przeszczęśliwe, a wokół wirują pozytywne emocje. One widzą, że my wszyscy jesteśmy dla nich i to też jest bardzo ważne - twierdzi Natasza Urbańska.

Konkurs Disneyland - Polsat.pl

Aktorka zdradza, że podczas prezentacji metamorfoz nie brakuje wzruszających reakcji. - Rzeczywiście, często po policzkach spływają łzy. Rodzina nie może wyjść z podziwu i bywa, że nie poznaje swoich najbliższych. Zdarzają się też osoby, u których tak naprawdę sama nie wiedziałabym, co zmienić, bo tam wszystko gra. Jury wyciąga jednak do nich pomocną dłoń i okazuje się, że czasem wystarczy zwykła rozmowa, żeby polepszyć im nastrój - dodaje prowadząca.

Jakie metamorfozy zobaczymy w programie  „Make Me Over. Wielka zmiana”? Która z nich będzie największym zaskoczeniem?

Joanna Grochal

„Make Me Over. Wielka zmiana” od środy 25 kwietnia o godz. 21:00 w POLSAT CAFE.

Zobacz także:
Minge, Horodyńska i Mańka zmieniają Polaków

Komentarze
© Polsat Cafe 2019