2018-05-25

Mateusz Banasiuk: Chcę dawać z siebie jak najwięcej

0

Aktor rozmawiał z Hanną Lis w programie „Między słowami” na antenie Polsat Cafe. Opowiedział o swoich doświadczeniach związanych z ojcostwem, najważniejszych rolach w karierze, a także o miłości. Jaki ma sposób na utrzymanie przy sobie kobiety? Gdzie Mateusz Banasiuk widzi siebie za 10 lat.

- Obudziło mnie uśmiechnięte spojrzenie Henryka, więc był to piękny poranek - powiedział Mateusz Banasiuk, odnosząc się do swojej nowej życiowej roli - ojca. Dodał, że trochę się tego bał. - Teraz odnalazłem harmonię - podkreślił. - Dużo się zmieniło. Kiedyś myślałem głównie o rozrywce, czyli imprezach i szaleństwie. Myślałem o tym, żeby brać z życia jak najwięcej. A teraz myślę, aby dać jak najwięcej - akcentował młody tata.

- Czy Henryk będzie takim dzieckiem teatru, jakim ty byłeś? - pytała Hanna Lis, nawiązując do młodości Mateusza Banasiuka, który spędzał czas na zapleczu teatru, w którym grał jego ojciec. - Ten zawód nie jest taki zły. Chciałbym w przyszłości dać mu wolność wyboru, ale pewne rzeczy mu podpowiem. Przede wszystkim chciałbym być dla niego partnerem - podkreślał Banasiuk. - Mnie nikt do niczego nie zmuszał - podkreślał.

Która z dotychczasowych ról jest najważniejsza dla Mateusza Banasiuka? - To rola w „Płynących wieżowcach”, która pozwoliła mi pokazać przemianę bohatera i jego emocjonalność - stwierdził artysta. Jakie znaczenie miał ten film dla środowiska LGBT w Polsce? Jak odnosi się do tego Banasiuk? Czy czuje się ikoną kina homoseksualnego w Polsce, mimo że sam jest heteroseksualny? Czy jest osobą tolerancyjną? O to wszystko wypytała go prowadząca program „Między słowami” Hanna Lis.

Aktor wyjawił też, że szykuje się do roli w kolejnym filmie, w którym może „odkryć w sobie zło”. O jaką produkcję chodzi?

Banasiuk zdradził także szczegóły swojego związku z Magdaleną Boczarską. - Spotkałem kobietę, w której się zakochałem. Wiek nie ma znaczenia. Poza tym Magda świetnie wygląda - powiedział Banasiuk o matce swojego dziecka. Czy rywalizuje z partnerką na gruncie zawodowym? Jak wyglądają ich relacje poza planem i sceną? - O każdą kobietę trzeba dbać, starać się i opiekować się nią - dodał artysta. 

„Między słowami” w niedzielę o godz. 15:30 w POLSAT CAFE.

Zobacz także:
Paweł Deląg: Mam coraz więcej do powiedzenia
Kayah: Odrobiłam liczne bolesne lekcje i jestem wyrozumiała
Sławomir: Dobrze wychodzę na słuchaniu żony
Andrzej Chyra: Moją największą siłę stanowią wyzwania
Katarzyna Nosowska uczy dystansu do siebie
Piotr Stramowski: Chcę zagrać Batmana!
Małgorzata Szumowska: Nagrody są dla mnie ważne
Doda w „Między słowami”: Jest we mnie trochę z kujona
Patrycja Markowska: Warto walczyć póki starczy siły

Komentarze
© Polsat Cafe 2019