2018-06-18

Marcin Mańka: Motywujemy uczestniczki do zmian

0

Juror programu „Make Me Over. Wielka zmiana” o pracy z bohaterkami show. Dlaczego według niego ubranie jest tylko dodatkiem do wizerunku i co tak naprawdę kryje się za sukcesem metamorfoz? Jakie emocje wyzwoliły w nim uczestniczki?

W jury programu „Make Me Over. Wielka zmiana” obok Joanny Horodyńskiej i Ewy Minge zasiada Marcin Mańka - coach, trener, a już niebawem dyplomowany psycholog. - Zajmuję się również doradztwem wizerunkowym. To właśnie na te aspekty zwracam największą uwagę u uczestniczek, więc podczas eliminacji szukałem, mówiąc narzędziowo, pola do pracy na wnętrzu - powiedział w rozmowie z POLSAT.PL.

Marcin Mańka przyznaje, że dziewczyny, które do niego trafiły, są bardzo sympatyczne. - U większości z nich skupiliśmy się tylko na pracy nad wyglądem, ale w kilku przypadkach mieliśmy szansę zajrzeć na chwilę do tego, co dzieje się w środku. Pracowaliśmy nad poczuciem własnej wartości, nad definicją tego, co jest piękne i nad pewnością siebie. Uważam, że ubrania są tylko dodatkiem do wizerunku, a problemy na ogół wynikają z wnętrza i z tego, jak patrzymy na świat. Często jest tak, że zjawiskowe kobiety spoglądają w lustro i nie dostrzegają swojej urody. A z drugiej strony dziewczyny, które wcale nie wyglądają jak z okładki magazynu modowego, potrafią doceniać swój wygląd - podkreśla juror.

Coach zdradza, że podczas programu udaje się zainicjować proces zmiany, a jurorzy zaznaczają obszar, nad którym uczestniczka powinna pracować. - W programie dajemy dziewczynom motywację. Nasze bohaterki odkrywają siebie na nowo i zauważają, że mogą wyglądać lepiej niż do tej pory. Przyznaję, że kilka razy uroda naszych uczestniczek zwaliła mnie z nóg. Kilka razy skakałem też ze szczęścia, a raz bardzo się wzruszyłem... - wyznał psycholog.

Marcin Mańka uważa, że największa praca w programie należy nie do jurorów, a do bohaterek show i że to właśnie od nich wszystko zależy. - Wspólnie zapoczątkowana metamorfoza po programie powinna być kontynuowana. A to wymaga ciężkiej pracy i czasu - dodał.

Czy uczestniczki podejmą wyzwanie i dzięki programowi zmienią swoje życie?

„Make Me Over. Wielka zmiana” w środę o godz. 21:00 w POLSAT CAFE.

Zobacz także:
„Mamiko”: To program dla odważnych dziewczyn
Natalia Krakowiak sobowtórką Nataszy Urbańskiej?
Ewa Minge: Pokazujemy same pozytywne emocje
Natasza Urbańska: Cieszę się, że jestem częścią tej historii
Minge, Horodyńska i Mańka zmieniają Polaków

 

...

 

...

 

...

 

...

Komentarze
© Polsat Cafe 2019