2019-05-04

Alicja Majewska: Jutro może się nie zdarzyć

0

Piosenkarka szczerze o swoim życiu i pracy w programie „Demakijaż” - Nie jestem zbyt skłonna do zwierzeń – powiedziała Alicja Majewska zasiadając na kanapie w programie „Demakijaż”. Czy Krzysztofowi Ibiszowi udało się zachęcić artystkę do osłonięcia niektórych tajemnic swojego życia i kariery? Co powiedziała na antenie Polsat Cafe?

Alicja Majewska wychowała się na wsi pod Sandomierzem. Urodziła się w rodzinie społeczników i nauczycieli. Wyrastała w sielankowym krajobrazie i fantastycznej atmosferze. Domowe wieczory kończyły się wspólnym śpiewaniem i inscenizacjami. Alicja grała myszkę której bał się Stefek Burczymucha. Studia ściągnęły ją do Warszawy, gdzie śpiewała w klubie „Czarny Kot”. Na scenie debiutowała w Zielonej Górze. Z zespołem Partita objechała cały świat. Wyśpiewała główną nagrodę w Opolu. Z Włodzimierzem Korczem współpracuje od 40 lat. Czas nie ma dla niej znaczenia, jest symbolem stylu i klasy. Kolekcjonuje tylko dobre wspomnienia.

- Twój styl jest zawsze taki sam. Jesteś radosna i energetyczna - zauważył prowadzący program. - Kocham to co robię. Kocham życie i to co niesie za sobą - powiedziała piosenkarka. - Wszyscy powinniśmy pamiętać o tym, ze jutro może się nie zdarzyć - podkreśliła Alicja Majewska. Okazuje się, że Alicja Majewska „wchodzi” w sukienki z lat 70. Jak to robi? Jaka jest tajemnica jest nienagannej figury? Krzysztof Ibisz dopytywał, jakie dania lubi wokalistka. - Lubię kuchnię włoską. Dobrą oliwę i sałatę - przyznała Majewska. - Kocham majonez - dodała.

- Z grupą Partita byliśmy m.in. w NRD i w Związku Radzieckim. Wówczas obcokrajowców niezwykle tam hołubiono. Publiczność była rozśpiewana i oczytana, a w ZSRR sprzedawano szampana na szklanki - wspominała piosenkarka tournée na wschodzie. Jak Alicja Majewska znalazła męża? - Janusz był dziennikarzem i konferansjerem. A on w Dnieprze uratował mi życie, kiedy się topiłam - podkreśliła. Miłość między nimi nie przetrwała, ale czy przetrwała przyjaźń? Jakie obrazy niesie przez życie? Co ze swojego losu wciąż ma przed oczami Majewska?

W programie „Demakijaż” Alicja Majewska zdradziła szczegóły swojej wieloletniej współpracy z Włodzimierzem Korczem. Co ich łączy? W czym tkwi tajemnica kreatywnej twórczości pary? O tym, a także o artystach jakich ceni i jacy ją inspirują, piosenkarka powiedziała na planie Polsat Cafe.

Oglądaj w IPLA.TV: „Demakijaż”

Demakijaż w niedzielę o godz. 15:00 w POLSAT CAFE.

 

Zobacz także:
Joanna Mazur: Zaczynam wracać do kobiecości
Sandra Kubicka: Niestety nie mogę założyć Tindera
Agnieszka Radwańska: Nie umiałam odpoczywać
Agata Buzek: Angażuję się. Mam to po rodzicach
Aleksandra Popławska: Byłam pod opieką Niebieskiej Linii
Edyta Górniak: Wchodzę w związki na sto procent
Urszula Dudziak: Seks jest też dla ludzi w starszym wieku
Tamara Gonzalez Perea: Zawsze byłam dociekliwa

 
Komentarze
© Polsat Cafe 2019