2019-05-12

Maria Winiarska: Dzięki Zosi przeszłam na wegetarianizm

0

Na antenie Polsat Cafe o swoim życiu i pracy opowiadały Zofia Zborowska i Maria Winiarska. O czym rozmawiały z Krzysztofem Ibiszem? Jakie tajemnice odsłoniły dwie niebanalne kobiety?

Matka Maria i jej córka Zosia są aktorkami. Ojcem Zofii jest wybitny aktor Wiktor Zborowski. Maria i Zofia ukończyły Akademię Teatralną w Warszawie. Maria wraz z siostrą podbiły serca Polaków występami w duecie. Zosia jest królową internetu. Maria ma na koncie wiele ról, w tym w kultowym „Misiu” oraz osiągnęła mistrzowski poziom w sztuce dubbingu. Zosia była rewelacją programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Swoją popularność wykorzystuje m.in. do walki o prawa zwierząt. Obydwie są cenionymi influencerkami. Cechuje je humor i wzajemne wsparcie.

Czym się różnią, a co je łączy? - Walczę z nadopiekuńczością, przejęłam ją po mamie - przyznała Zofia. O czym jeszcze powiedziała? Zosia zdradziła szczegóły ze swojego dzieciństwa. Okazuje się, że wydatną pomocą przy wychowaniu córek Marii Winiarskiej służyła niania, z którą do tej pory rodzina utrzymuje kontakt. Maria Winiarska opowiedziała na antenie Polsat Cafe o początkach swojej kariery aktorskiej oraz współpracy z siostrą - Barbarą. Jak ona się układała?

- Ja od zawsze wiedziała, że będą aktorką - wyznała Zofia Zborowska. Krzysztof Ibisz zwrócił uwagę, że Zosia była trzykrotną mistrzynią Polski w stepowaniu. - Jestem uparta i jestem zodiakalnym bykiem - podkreśliła artystka, charakteryzując swoją osobowość. Dodała, że rodzice, a szczególnie ojciec, o wiele bardziej niż ona przeżyli egzaminy córki do szkoły teatralnej, byli przejęci mocniej niż sama zainteresowana.

Prowadzący „Demakijaż” dopytywał, jak wyglądały początki Marii Winiarskiej na Instagramie. - Jak to się stało, że została 67-letnią influencerką z Warszawy? - zagadną Ibisz. - Mama może być fajnym przykładem osoby w pewnym wieku która jest aktywna, bawi się - stwierdziła Zborowska. Co imponuje jej w matce? Czy stara się ją naśladować? - Mama zaprzyjaźni się zarówno z „babcią klozetową”, jak i angielską królową - odparła ze śmiechem artystka. - Moja córka z kolei jest dobrym człowiekiem i kocha wszystko, co żyje - przyznała z kolei Maria Winiarska traktując o Zofii. - Dzięki Zosi przeszłam na wegetarianizm - oznajmiła znana aktorka. Jakie przekazy można znaleźć na ich kanałach w mediach społecznościowych?

Oglądaj w IPLA.TV: „Demakijaż”

Demakijaż w niedzielę o godz. 15:00 w POLSAT CAFE.

 

Zobacz także:
Alicja Majewska: Jutro może się nie zdarzyć
Joanna Mazur: Zaczynam wracać do kobiecości
Sandra Kubicka: Niestety nie mogę założyć Tindera
Agnieszka Radwańska: Nie umiałam odpoczywać
Agata Buzek: Angażuję się. Mam to po rodzicach
Aleksandra Popławska: Byłam pod opieką Niebieskiej Linii
Edyta Górniak: Wchodzę w związki na sto procent
Urszula Dudziak: Seks jest też dla ludzi w starszym wieku
Tamara Gonzalez Perea: Zawsze byłam dociekliwa

 
Komentarze
© Polsat Cafe 2019