2020-04-26

Katarzyna Cichopek: W miłości najważniejsza jest przyjaźń

0

Para, którą połączył taneczny parkiet, gościła w programie „Demakijaż”. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel w tym roku obchodzą piętnastolecie związku. Jaki jest ich przepis na udane i szczęśliwe małżeństwo? Jaką wartość ma dla nich rodzina? Czy są o siebie zazdrośni? Opowiedzieli o tym wszystkim w otwartej rozmowie z Krzysztofem Ibiszem.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel idą przez życie z głowami w chmurach, choć stąpając mocno po ziemi, a do tego tanecznym krokiem. Poznali się w trakcie przygotowań do drugiej edycji „Tańca z Gwiazdami”, kiedy Kasia miała już status nowej gwiazdy polskiej telewizji, a Marcin dał się poznać nie tylko jako król parkietu, ale także człowiek z głową do interesów.

Sukces był im pisany. Zarówno w programie, z którego wrócili z Kryształową Kulą, jak i w miłości, ponieważ romans na sali prób zakończył się przed ołtarzem. We wspólnym życiu stawiają na partnerstwo, ale Kasia ma swoje damskie, sprawdzone sposoby, żeby mieć ostatnie zdanie. Mają podwójny talent do godzenia kariery zawodowej z życiem rodzinnym. Zwłaszcza, od kiedy do ich „dream teamu” dołączyły dzieci - Helena i Adam. Choć bywa u nich gorąco, nie tylko w sytuacjach miłosnych, ale też w kłótniach, Marcin umie skutecznie gasić pożary używając niezawodnej broni: poczucia humoru. A na sukces w miłości mają swój sprawdzony sposób - kochać się, ale przede wszystkim przyjaźnić na śmierć i życie.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Demakijaż – talk show (@demakijaz)Kwi 25, 2020 o 3:00 PDT

Dla Kasi i Marcina najważniejsze są dla nich przede wszystkim tradycyjne wartości - rodzina i małżeństwo. Oboje pochodzą z domów, gdzie od zawsze pielęgnowało się staropolskie obyczaje, ale zdradzili, że nie tylko chęć formalizacji związku zaprowadziła ich przed ołtarz.

Para poznała się na tanecznym parkiecie, kiedy obydwoje byli młodzi, ale już z sukcesami na koncie. Jednak nie od razu spojrzeli na siebie z pożądaniem. Marcin nawet nie znał swojej tanecznej partnerki. Nie wiedział, czy mała, drobna dziewczyna w dwóch kucykach jest serialową gwiazdą. Ona natomiast świetnie znała jego poczynania z Katarzyną Skrzynecką z poprzedniej edycji. Ich znajomość rozpoczęła się od morderczych treningów, ponieważ Marcin był bardzo wymagającym trenerem. A kiedy spotkania przerodziły się w miłość? Kiedy poczuli, że są dla siebie ważni?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Demakijaż – talk show (@demakijaz)Kwi 21, 2020 o 12:02 PDT

Poprzedni związek Katarzyny był bardzo burzliwy. Aktorka była zawiedziona i nie szukała nowego partnera, ani miłości. Jednak w Marcinie doceniła delikatność, szarmanckość, wyrozumiałość i opiekuńczość - wszystkie cechy, których nie doświadczyła wcześniej od swojego chłopaka. A co zauroczyło Marcina?

Kasia jest bardzo zżyta ze swoją rodziną i mówi o osobie żartobliwie „córunia tatunia”. Czy przyszłemu mężowi ciężko było wkupić się do rodziny? Jak teraz wyglądają ich relacje z najbliższymi? Jak wspominają pierwsze zapoznania z rodzicami? - Muszę przyznać, że się stresowałem, ponieważ gdy szedłem na spotkanie, to byliśmy już z Kasią sobie bliscy i zależało mi na tym, żeby się dobrze zaprezentować - opowiadał tancerz.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Demakijaż – talk show (@demakijaz)Kwi 26, 2020 o 1:02 PDT

On jest z wykształcenia ekonomistą, który od początku dorosłego życia był bardzo samodzielny. Ona natomiast zawsze mogła liczyć na rodzinę. Jak udało im się przetrwać pierwszy poważny kryzys finansowy? Byli bardzo młodzi, niedoświadczeni, zagubieni. - Wtedy nie wiedzieliśmy tego, co wiemy teraz. Było ciężko. Nawet bardzo - zdradziła aktorka.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wzięli udział także w quizie dla par, w którym odpowiedzieli na bardzo osobiste pytania. Jakie inne tajemnice zdradzili w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem na antenie Polsat Cafe?

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w POLSAT CAFE.

Komentarze
© Polsat Cafe 2021