2020-10-07

„Beauty Express. Mistrzynie makijażu” w Polsat Cafe

0

Walka o tytuł najlepszego makijażysty w Polsce od 8 października na antenie stacji. Kto okaże się najbardziej kreatywny i skradnie serca wymagającego jury w składzie: Ewa Gil, Monika Miller i Lucas Adelon Rembas? Nowy program „Beauty Express. Mistrzynie makijażu" w czwartek o godz. 21:00 w Polsat Cafe.

„Beauty Express. Mistrzynie makijażu" to program nie tylko dla tych, którzy śledzą trendy makijażowe i potrafią godzinami oglądać internetowe tutoriale, a potem eksperymentować przed lustrem, ale także dla profesjonalnych make-upistów - mistrzyń lub mistrzów pędzla, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności. W każdym odcinku zobaczymy zmagania czterech osób w konkretnym temacie. Pomaga im aktorka Aleksandra Szwed.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez MONAMI Monika Miller (@monika.milller)Wrz 7, 2020 o 3:26 PDT

Kandydatki i kandydaci do tytułu otrzymują kupon na kwotę 400 złotych do wykorzystania w jednym ze sklepów popularnej sieci salonów kosmetycznych i makijażowych. Na zakupy mają dziesięć minut i nie mogą przekroczyć wyznaczonej sumy. Przyda się więc zimna krew przy wybieraniu kosmetyków, dobre planowanie i umiejętność szybkiego liczenia. Na wykonanie makijażu, fryzury i dobranie kostiumu, bo całość musi być spójna, mają trzydzieści minut. Uczestnikom towarzyszy ogromny stres a ich zmagania komentują jurorzy i to oni wybierają zwycięzcę.

Prace ocenią Ewa Gil - makijażystka gwiazd, instruktorka wizażu, Monika Miller - influencerka beauty oraz Lucas Adelon Rembas - instruktor makijażu znany z genialnych metamorfoz makijażowo-fryzjerskich, jeden z najbardziej popularnych w Polsce Drag Queen. Jego kreacje są perfekcyjne i niezapomniane.

Nagrodą główną w programie „Beauty Express. Mistrzynie makijażu" jest stypendium w prestiżowej szkole makijażu.

  

Beauty Express. Mistrzynie makijażu” od 8 października w czwartek o godz. 21:00 w Telewizji POLSAT CAFE.

Komentarze