2021-04-08

Davina Reeves-Ciara: W Polsce czuję się najlepiej!

0

Prowadząca „Kreacje z odzysku” gościem Alicji Resich w programie „W bliskim planie”. Modelka i prezenterka telewizyjna przyjechała do Polski za swoim mężem Ireneuszem Ciarą. Dlaczego zdecydowała się porzucić „amerykański sen” i zamieszkać na wsi? „W bliskim planie” w niedzielę o godz. 15:30 w Telewizji POLSAT CAFÉ.

Oglądaj W bliskim planie online na IPLA.TV.

Urodziła się w USA, gdzie w 2008 roku zdobyła tytuł Miss Nowego Jorku 2008. Prawdziwe szczęście znalazła jednak nie w wielkiej metropolii, a na... polskiej wsi. Bardzo skromna, wdzięczna za wszystko, co niesie los i niezwykle aktywna. Sukces osiągnęła wyłącznie dzięki sobie. W dzieciństwie musiała radzić sobie z wieloma trudnościami. Ją i siostrą w czasie, gdy matka często wyjeżdżała, zajmował się ojciec chory na schizofrenię. Uzależniona od alkoholu i narkotyków kobieta popełniła samobójstwo...

Skończyła szkołę aktorską, przez lata uprawiała siatkówkę. Od 2020 roku jest prowadzącą program „Kreacje z odzysku” na antenie Polsat Café. Jej mąż Ireneusz pomagał jej schudnąć do kolejnych wyborów miss, ponieważ jest kucharzem terapeutycznym. - W Ireneuszu najbardziej podoba mi się szczerość. To, że jest mężczyzną, a nie chłopcem, który  bawi się kobietą i relacją - opowiada Davina.

O czym jeszcze w osobistej rozmowie opowiedziała Alicji Resich Davina Reeves-Ciara?

W bliskim planie” w niedzielę o godz. 15:30 w Telewizji POLSAT CAFÉ.

Komentarze