2021-09-09

Katarzyna Kwiatkowska: Grać Jadzię to wielka przyjemność

0

Aktorka hitu Polsatu „Kowalscy kontra Kowalscy” gościem Alicji Resich. W rozmowie z prowadzącą „W bliskim planie” artystka opowiedziała, jak zaczęła się jej kariera zawodowa - a nie była to łatwa droga. Zdradziła także, co łączy ją z gospodynią programu. A co mówią o Katarzynie Kwiatkowskiej jej koledzy po fachu?

Oglądaj W bliskim planie online na polsatgo.pl.

Pewna siebie feministka
Mimo że genialnie parodiowała Dodę i Krystynę Jandę, Katarzyna Kwiatkowska to przede wszystkim aktorka filmowa. „Wszystko będzie dobrze”, „Kołysanka” czy „Dzień kobiet” to tylko niektóre z produkcji, w jakich wystąpiła artystka. Jest pewna siebie i twierdzi, że ta cecha przydaje się nie tylko w aktorstwie. Przyznaje, że jest feministką i walczy ze stereotypami.

Powrót na antenę Polsatu
Katarzyna Kwiatkowska widzom Telewizji POLSAT znana jest od 2014 roku, kiedy była jurorką pierwszej edycji rozrywkowego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a jesienią tego samego roku prowadziła program „Baw mnie. Kasia Kwiatkowska Show” w Polsat Café. Obecnie gra jedną z głównych ról w hitowym serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”.

A jaka jest prywatnie? Jak rozpoczęła się jej kariera zawodowa? I z jakiej roli jest najbardziej dumna? O to między innymi postanowiła zapytać Katarzynę Kwiatkowską w osobistej rozmowie Alicja Resich.

W bliskim planie” w niedzielę o godz. 15:30 w Telewizji POLSAT CAFÉ.

Komentarze