2021-10-07

Krzysztof Ibisz: „Demakijaż” z wielką niespodzianką

0

Prowadzący w rozmowie z POLSATCAFE.PL opowiedział o trzynastej edycji programu. Koncepcja produkcji pozostaje niezmienna - Krzysztof Ibisz jako gospodarz, a na kanapie goszczące pary: matka-córka, ojciec-syn lub małżeństwa. Co zdradzą gwiazdy? Jakie tajemnice odkryją przed widzami? „Demakijaż” od 10 października w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.

Jeszcze więcej ciekawych historii
Trzynasty sezon to w pewnym sensie ciąg dalszy poprzedniego, ponieważ formuła dwunastej edycji spotkała się z wielkim zainteresowaniem widzów. - Kontynuujemy wątki rodzinne i temat „czy niedaleko pada jabłko od jabłoni”. Do programu zapraszam rodziny, rody artystyczne. Niekiedy gwiazdy wracają do mnie po raz drugi. Jak na przykład śpiewaczka operowa Aleksandra Kurzak, która wcześniej opowiadała o swojej miłości, a teraz przychodzi do mnie z córką... Podobnie jak Ewa Kasprzyk, która opowiadała o swoim życiu zawodowym, a teraz zdradza tajemnice swojego nowego związku - mówi Krzysztof Ibisz.

Bądźcie gotowi na coś specjalnego
Przed widzami również wielka niespodzianka. W programie pojawi się para, którą prowadzący stara się zaprosić od kilku edycji. - Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, na mojej kanapie zasiądzie jedna z najbardziej zapracowanych gwiazd polskiego show-biznesu wraz z partnerem - zapewnia gospodarz produkcji.

Lista gości trzynastego sezonu
Oprócz wielkiej gwiazdy-niespodzianki, która wystąpi na zakończenie trzynastej edycji programu „Demakijaż” gośćmi Krzysztofa Ibisza są między innymi: Izabela Janachowska z mężem Krzysztofem Jabłońskim, Maria Sadowska z Adrianem Łabanowskim, Joanna Koroniewska z mężem Maciejem Dowborem, Joanna Kurowska, Małgorzata Pieńkowska z córką, Paweł Deląg z siostrą czy Jarosław Bieniuk z córką Oliwią. Co opowiedzą prowadzącemu w osobistych rozmowach?

  

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.

Komentarze