2022-04-14

Krzysztof i Chris Cugowscy: Życie na własny rachunek

0

Znany muzyk i jego najmłodszy syn gośćmi Krzysztofa Ibisza w programie „Demakijaż”. W szczerej rozmowie artyści opowiadają między innymi o łączącej ich relacji w - jak sami podkreślają - domu pełnym indywidualistów, a także o muzycznych inspiracjach i życiu w blasku sławy. Czy Krzysztof Cugowski chciał, by syn powtórzył jego ścieżkę kariery rockandrollowca? Jak Chris radzi sobie z presją i oczekiwaniami innych?

Oglądaj Demakijaż online na polsatgo.pl.

Przede wszystkim własne zasady
Krzysztof Cugowski zachwyca swoim wokalem od dekad, a jego przeboje na stałe wpisały się w historię polskiego rocka. - Nigdy nie lubiłem śpiewać w chórze czy orkiestrze - przyznaje były lider Budki Suflera. Jego oryginalność to nie tylko wizerunek sceniczny. - Jestem indywidualistą ortodoksyjnym, podobnie jak moja żona - dodaje muzyk. W ten sam sposób wychował synów. - Dom pełen indywidualistów - śmieje się Chris Cugowski. W wywiadzie przyznaje, że tata w wieku szkolnym wręczył mu trzy płyty muzyczne. - To był jego wkład w mój gust - mówi młody chłopak. Jakie krążki dokładnie trafiły w jego ręce?

Cenna lekcja pokory
Choć starsi synowie odnajdują się w show-biznesie, Krzysztof Cugowski zakładał, że Chris pójdzie w innym kierunku. - Miałem postanowienie, żeby nie śpiewał i nie grał - zdradza muzyk. - Nie udało się - dodaje z uśmiechem. Najmłodszy syn studiował aktorstwo za granicą. Szybko przyniosło to efekty. Udało mu się zdobyć rolę w popularnym serialu „Bridgertonowie”, a w Polsce wystąpił w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Ojciec jest jurorem w szesnastej edycji muzycznego show Polsatu. Obecnie obaj artyści są rozpoznawalni i mają swoich fanów. Chris często wspomina jednak moment, kiedy po raz pierwszy zorientował się, że jego ojciec jest popularny. - O sławie ojca prędzej zorientowali się moim koledzy - mówi. - Nie pozwolili mi gwiazdorzyć. Były docinki, ale myślę, że wyszło mi to na dobre - dodaje.

Quiz o rodzinie i nie tylko
Krzysztof Ibisz przygotował dla swoich gości quiz. Kto jest większym bałaganiarzem? Który z artystów szybciej się denerwuje? Lepszym kierowcą jest ojciec, czy syn? No i kto do kogo częściej dzwoni? Na te i inne pytania Krzysztof i Chris Cugowscy odpowiadają w programie.

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.

Komentarze