2022-05-12

Agata i Piotr Rubikowie: Mamy taki sam plan na przyszłość

0

Znany kompozytor i jego żona gośćmi Krzysztofa Ibisza w programie „Demakijaż”. Agata i Piotr Rubikowie to duet doskonały, który uzupełniają wspaniałe córki, Helena i Alicja. Co o początkach swojego związku opowiedzieli prowadzącemu w szczerej rozmowie? Jak dogadują się na co dzień w małżeństwie i z dziećmi?

Oglądaj Demakijaż online na polsatgo.pl.

Miłość od pierwszego wejrzenia
Kiedy Piotr Rubik po raz pierwszy zobaczył Agatę, zrozumiał od razu, że stoi przed nim jego osobista miss świata i sen, w którym ją wyśnił, właśnie staje się jawą. Ona - modelka, która za chwilę miała zostać vice Miss Polonia, wzięła sobie do serca jego komplement, choć nie bardzo wiedziała, kim on właściwie jest - a był już wówczas osobowością polskiej sceny muzycznej, kompozytorem, producentem, posiadaczem diamentowej płyty za oratorium „Tu Es Perus”, które śpiewała i klaskała cała Polska. I choć wielu mówiło im, „że to nie jest miłość” postanowili, że dalej pójdą razem na dobre i na złe.

Jeszcze więcej szczęścia
Rubikon przekroczyli, przysięgając sobie miłość i wierność małżeńską dwa lata później, a kiedy dołączyły do nich córki, Helena i Alicja, duet zamienił się w idealnie zgrany kwartet. Choć dzieli ich różnica wieku, nie czują jej, bo są bratnimi duszami i jak twierdzi Piotr, byli po prostu sobie przeznaczeni. Grają na nosie wszystkim niedowiarkom ze spokojem, świętując trzynastą rocznicę ślubu.

Plan doskonały
Rozwijają się zawodowo - każde we własną stronę, żeby świat, który tworzą, stawał się coraz ciekawszy. Zgodnie cieszą się wspólymi pasjami i ze spokojem patrzą w przyszłość, bo mają plan doskonały - kochaj i rób, co chcesz! Krzysztof Ibisz tradycyjnie zaprasza swoich gości do zabawy w quiz. Kto się bardziej wzrusza? Kto częściej mówi „kocham cię”? O czym jeszcze Agata i Piotr Rubikowie mówią w rozmowie z prowadzącym program?

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.

Komentarze