2022-05-19

Piotr Stramowski: W związku liczy się szczera rozmowa

0

Popularny aktor filmowy gościem Alicji Resich w programie „W bliskim planie”. Znany widzom z wielkiego ekranu między innymi z ról w takich filmach jak „Narzeczony na niby”, „Po prostu przyjaźń” czy „Pitbull. Nowe porządki” opowiedział prowadzącej historię swojej kariery. Zdradził też kulisy związku z aktorką Katarzyną Warnke. Jak się dogadują? Czy rozumieją się bez słów?

Oglądaj W bliskim planie online na polsatgo.pl.

Biografia filmowa artysty
Piotr Stramowski to aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. W 2012 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. W latach 2012-2014 był związany z Teatrem Polskim w Bydgoszczy. Współpracował też z teatrami warszawskimi: Dramatycznym, Na Woli, Żydowskim i Polonia. Mówi się o nim, że jest jednym z ulubionych aktorem Patryka Vegi. Dzięki roli komisarza Dariusza Wolkowskiego, pseudonim „Majami”, w dwóch produkcjach „Pitbull. Nowe porządki” i „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów.

Osobiste zwierzenia
Prowadząca rozpoczyna rozmowę od nietypowego pytania: - Gdybyś mógł cofnąć czas i zmienić wszystko w swoim życiu, to kim chciałabyś być? Astrologiem, kosmonautą? - pyta, nie bez powodu wymieniając zawody. - Rzeczywiście fascynuję się wszechświatem i kosmosem i chciałem być kosmonautą lub astrofizykiem, ale oceny w szkole nie pozwoliły mi dostąpić tego zaszczytu - mówi z uśmiechem. - Ale niczego nie żałuję - dodaje. Alicja Resich nawiązała także do jego wyjątkowych umiejętności parodiowania ludzi. Antoni Królikowski potwierdził jego niesamowity dar. A co aktor mówi o swoim związku z Katarzyną Warnke? Kto rządzi w domu? Jak się poznali?

W bliskim planie” w niedzielę o godz. 15:30 w Telewizji POLSAT CAFÉ.

Komentarze