2022-06-22

„Bogate dzieciaki bez kasy”: Na pewno nie wyrzucę już jedzenia

0

Kolejny uprzywilejowany młody człowiek podejmuje wyzwanie, aby spróbować podołać życiu z finansowymi ograniczeniami. 21-letnia Angelika przyznaje, że jest rozpieszczona. Nie zawsze jej rodzina miała aż tak wygodne życie, ale nigdy nie brakowało im pieniędzy. Jak sobie poradzi w nowej sytuacji?

Bogata dziewczyna
Angela nie gotuje, nie sprząta, pracuje nie dla zarobku, ale dla rozrywki, aby poznawać ludzi. Niedawno wróciła z rodzicami do Polski. Mówi, że ludzie tu nie są tak otwarci na wydawanie pieniędzy jak w Anglii. Polskie warunki ją zaskoczyły. Teraz chce poznać życie rodziny, której na życie wystarcza znacznie mniej, niż ona wydaje tylko na siebie.

Rodzina bez kasy
Poznaje Kamilę i Sławka oraz ich dwie córki z Opola, którzy miesięcznie na życie rodziny mają około tysiąca złotych. W pierwszej chwili nie wie nawet, czy da radę spędzić choćby noc w ich niewielkim mieszkaniu. Ale po dwóch dniach wypełnionych obowiązkami i ograniczeniami, których wcześniej nie znała, uczy się nie marnować jedzenia, pomagać innym i doceniać to, co ma.

Czy Kamila, Sławek i ich córki również nauczą się czegoś od Angeli?

Bogate dzieciaki bez kasy w niedzielę 26 czerwca 2022 roku o godz. 21:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.

Komentarze