2022-08-08

Siedmiu mężczyzn, siedem kobiet i siedem historii o miłości

0

Polska przebojowa komedia romantyczna: „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Toczące się obok siebie historie miłosne bohaterów filmu opowiadają o tym, jak zmieniły się role mężczyzn i kobiet w społeczeństwie i w związkach. Emisja filmu 18 września 2022 roku o godz. 16:00 i 24 września 2022 roku o godz. 11:00.

W poszukiwaniu miłości
W świecie, w którym coraz trudniej zorientować się, czego od mężczyzn oczekują kobiety, nie jest to łatwe zadanie. „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” to siedem różnych historii, które się ze sobą przeplatają, siedem różnych spojrzeń na mężczyzn, ich relacje i związki. 

Siedmiu mężczyzn
Bohaterami opowieści są między innymi sympatyczny, choć gapowaty Filip, który właśnie traci pracę i tego samego dnia dowiaduje się, że ledwie co poznana dziewczyna Zosia jest z nim w ciąży, najlepszy przyjaciel Filipa, Tomasz, którego trapią zgoła inne problemy - ma piękną narzeczoną, jednak chorobliwie boi się zobowiązań…

Obsada i ekipa

Najbardziej pożądani i cenieni aktorzy polskiego kina w zaskakujących kreacjach: Maciej Zakościelny, Zbigniew Zamachowski, Mikołaj Roznerski, Paweł Domagała, Aleksandra Hamkało, Leszek Lichota, Dominika Kluźniak, Piotr Głowacki i przede wszystkim Alicja Bachleda-Curuś po raz pierwszy w polskim filmie od 15 lat. Film wyreżyserowała Kinga Lewińska na podstawie scenariusza, którego autorem był m.in. Piotr Wereśniak. Autorem zdjęć był Jarosław Żamojda, a jego producentami: Tadeusz Lampka i Piotr Wereśniak.

 

Komedia romantyczna „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” w niedzielę 18 września 2022 roku o godz. 16:00 i 24 września 2022 roku o godz. 11:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.