2022-08-25

Nie kłam na temat swojego życia miłosnego, bo pożałujesz

0

Przebojowa komedia romantyczna z plejadą gwiazd polskiego kina w obsadzie. Opowieść o sercowych perypetiach, które pokocha każdy, kto choć raz zakochał się w niewłaściwej osobie oraz ci, którzy wierzą, że o prawdziwą miłość warto walczyć, nawet jeśli zaczyna się mocno niefortunnie. Emisja filmu „Narzeczony na niby” 4 września 2022 roku o godz. 16:00 i 10 września 2022 roku o godz. 11:00.

Seria kłamstewek
Pewnego dnia życie Kariny zamienia się w pasmo nieszczęść. Nie poddaje się, tylko postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i… podkolorować rzeczywistość. Po rozstaniu z reżyserem programów dla dzieci - Darkiem, decyduje się udawać związek z taksówkarzem Szymonem, by wraz z nim uczestniczyć w ślubie swojej siostry, Basi. Niestety, jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno małe kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w prawdziwy emocjonalny rollercoaster. Szybko okaże się też, że wszyscy bohaterowie tego filmu mają coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach.

Sprawdzona ekipa i obsada
„Narzeczonego na niby” wyreżyserował Bartosz Prokopowicz, uznany reżyser między innymi filmu „Chemia”, ale też operator w obrazach „Korowód” czy „Komornik”. W głównych rolach Julia Kamińska, Piotr Adamczyk i Piotr Stramowski, a towarzyszą im Sonia Bohosiewicz, Barbara Kurdej-Szatan, Mikołaj Roznerski, Dorota Kolak i Tomasz Karolak.

Komedia romantyczna „Narzeczony na niby” w niedzielę 4 września o godz. 16:00 i 10 września o godz. 11:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.

Komentarze