2022-09-27

Jesień w Polsat Café: Dwa nowe programy od października

0

Nowe produkcje na antenie Polsat Cafe. Pierwsza to „10 lat młodsza w 10 dni” o ekspresowych metamorfozach pod opieką specjalistów. W roli prowadzącej Maja Sablewska. Natomiast „Polskie żony” to reality show opowiadający prawdziwym życiu mężatek, porównujący historie kobiet z całej Polski. Poznaj bliżej nowe pozycje jesiennej ramówki Polsat Café.

„10 lat młodsza w 10 dni”
Czy w zaledwie kilka dni można odmłodnieć o dekadę? Jak to zrobić? Tego zadania podejmie się ekipa trzech fantastycznych specjalistów od poprawy wizerunku: Maja Sablewska - doradczyni wizerunkowa i menadżerka muzyczna, Emma Kiworkowa - stomatolożka i ortodontka oraz Marcin Ambroziak - dermatolog, właściciel kliniki medycyny estetycznej. W ich ręce oddadzą się uczestniczki programu.
Metamorfozom będą towarzyszyły ogromne emocje: obawy, wzruszenie i wreszcie radość. „10 lat młodsza w 10 dni” to nie tylko zmiana wizerunku. W programie poznajemy historie życia fantastycznych kobiet, które nie tylko zmieniają się zewnętrznie, ale też wewnętrznie. Zyskują pewność siebie, siłę i uczą się doceniać, to, co mają i jak żyją.
„10 lat młodsza w 10 dni” od 6 października w czwartek o godz. 21:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.

„Polskie żony”

„Polskie żony” to program reality przedstawiający codzienne życie zamężnych Polek z różnych środowisk i na różnych etapach życiowej drogi. Jakim żonami są kobiety z małych wiosek, z metropolii, jak wyglądają relacje małżeńskie młodych żon a jak kobiet w kwiecie wieku? Każda z bohaterek programu jest zupełnie inna, ale łączy je wytrwałe, pełne radości, ale i wyrzeczeń, budowanie małżeńskiego szczęścia.

„Polskie żony” od 3 października w poniedziałek o godz. 21:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.