2023-07-06

Alicja Resich o grzeszkach na planie i sposobie na sukces

0

Gospodyni programu „W bliskim planie” tym razem nie zadaje, a odpowiada na pytania. W rozmowie z POLSATCAFE.PL mówi o swojej sportowej pasji, wyzwaniach z dzieciństwa, sposobach na rozładowanie emocji oraz grzesznych przyjemnościach, jakie czasem towarzyszą jej na planie produkcji. Co jeszcze zdradza o swoim zaskakującym hobby?

Oglądaj W bliskim planie online na polsatboxgo.pl.

Fair play
Dziennikarka słynie z zamiłowania do sportu. Rządzące nim reguły stosuje również w innych dziedzinach, m.in. w pracy. - Tak w sporcie, jak i w życiu nie lubię nieczystej walki, wtedy rywalizacja traci sens. Ale jestem przyzwyczajona do rywalizacji. To mój cenny atut wyniesiony z wyczerpujących treningów i meczów - mówi.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Polsat Cafe (@polsatcafeofficial)

Miłośniczka wyzwań
- Z natury jestem waleczna. Miałam dwóch starszych braci, którzy w niczym mi nie folgowali i musiałam się bronić - wyznaje Alicja Resich. - Nie zapomnę, jak się nauczyłam w przyspieszonym tempie jeździć na nartach. Po prostu zawsze ścigałam brata i jego kolegów. Naśladowałam ich ruchy, rozpaczliwie się starając, aby nie stracić ich z oczu. Wystarczy, że zamknę oczy i widzę te szalone pościgi. Przypominam sobie o nich, kiedy czuję, że słabnę. Nie na darmo bracia nazywali mnie „Ciupur”! - śmieje się dziennikarka.

Zaskakujące hobby
Po wyzwaniach i intensywnej pracy konieczne jest rozładowanie energii i wyciszenie. Jak ma na to sposób prowadząca „W bliskim planie”? - Najlepiej się relaksuję, oglądając dobry film, chętnie kino akcji, sztuki walki albo dobry kryminał. Wtedy wyłączam myślenie i resetuję głowę - odpowiada zaskakująco dziennikarka.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Polsat Cafe (@polsatcafeofficial)

Źródło energii i rozkoszy
Filmy akcji to nie jedyna grzeszna przyjemność Alicji Resich. Na planie towarzyszy jej kawa. - Zawsze przed nagraniem, jeszcze przed makijażem, wypijam czarną kawę z odrobiną cukru i popijam wodą - zdradza swój rytuał. - Do grzechów głównych należy Coca Cola, której nie piję na co dzień, więc jest świetnym zastrzykiem energii, oraz kawałek czarnej czekolady - przyznaje.

Dziękujemy za wspólne oglądanie sezonu W bliskim planie w Telewizji POLSAT CAFÉ.