2018-06-18

Ewa Minge: Pokazujemy same pozytywne emocje

0

Jurorka „Make Me Over. Wielka zmiana” specjalnie dla POLSATCAFE.PL. Dlaczego Ewa Minge po raz kolejny zdecydowała się zasiąść w jury? Jakich kandydatek do przeprowadzenia metamorfoz szuka ceniona na świecie projektantka?

Ewa Minge to znana i ceniona kreatorka mody, której kreacje zakładają największe światowe gwiazdy. Niedawno pełniła funkcję jurorki w programie „#Supermodelka Plus Size”, a tym razem możemy oglądać ją w „Make Me Over. Wielka zmiana” - nowym show na antenie Polsat Cafe.

Dlaczego gwiazda zasiliła skład jury? - Zdecydowałam się na dołączenie do programu „Make Me Over. Wielka zmiana”, ponieważ to pierwszy program od bardzo dawna, w którym pokazujemy same pozytywne emocje i który ma szerszą rolę edukacyjną. Uczestnicy przychodzą do nas nie tylko z problemem dotyczącym wyglądu zewnętrznego, ale przy okazji metamorfozy chcieliby uporządkować sprawy, które dzieją się w ich psychice. To również program dla telewidzów, którzy będą mogli wynieść z niego cenną lekcję o tym, że można rozmawiać z drugim człowiekiem w sposób kulturalny i pełen miłości oraz szacunku. Pokazujemy, że jeżeli coś jest odmienne, to nie znaczy, że jest złe. I że jeśli nie mieści się w ramach naszej estetyki, to nie znaczy, że nie mieści się w kategoriach pozytywnych. To bardzo ważna rola tego programu - twierdzi Ewa Minge.

W programie udział weźmie dwadzieścia uczestniczek, które z pomocą jury przejdą metamorfozę. - Zobaczymy duże, wręcz spektakularne zmiany. To osoby, które w krótkim czasie całkowicie zmieniły swój wygląd, ale i często spełniły marzenia. Moja kwalifikacja była bardzo prosta. Zależało mi na tym, żeby kandydatki, które chciały przejść metamorfozę, naprawdę jej chciały, ale i potrzebowały. Nie odrzucałam nikogo z powodu trudnej do ubrania figury, wieku, czy broń boże pozycji społecznej. Dyskwalifikowałam panie tylko wtedy, kiedy uzasadnieniem metamorfozy był powód, który do mnie nie przemawiał, albo ta osoba według mnie mogła sobie poradzić sama i zwyczajnie szkoda mi było miejsca w programie na tak łatwy przypadek - tłumaczy znana projektantka.

Jaką jurorką będzie Ewa Minge? Jakie kreacje zaproponuje uczestniczkom programu „Make Me Over. Wielka zmiana”? Jak bardzo spektakularne będą metamorfozy, które przeprowadzi?

Joanna Grochal

„Make Me Over. Wielka zmiana” w środę o godz. 21:00 w POLSAT CAFE.

Zobacz także:
Natalia Krakowiak sobowtórką Nataszy Urbańskiej?
Natasza Urbańska: Cieszę się, że jestem częścią tej historii
Minge, Horodyńska i Mańka zmieniają Polaków

 

...

 

...

 

...

 

...

Komentarze
© Polsat Cafe 2019