Program TV
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Aleja Sław
 
Aleja SławKwiat dziennikarstwa w akcji! Najciekawsze wydarzenia, gwiazdorskie kłótnie, modowe wpadki, głośne rozstania i romanse na tapecie dziennikarzy największych polskich magazynów i portali plotkarskich.
Bogaty dom - Biedny dom
wtorek 21:00
Bogaty dom - Biedny domPolska staje się krajem nierówności, a przepaść między biednymi, a bogatymi rośnie. Ale czy pieniądze są tak ważne? Dwie rodziny z przeciwnych krańców drabiny społecznej zamierzają się o tym przekonać.
Demakijaż
niedziela 15:00
DemakijażKolejna seria wyjątkowych spotkań Krzysztofa Ibisza z inspirującymi kobietami. Ósmy sezon programu „Demakijaż” to rozmowy na najwyższym poziomie z najciekawszymi gośćmi.
Gry małżeńskie
codziennie 22:00
Gry małżeńskieTo jedyny show, w którym żony zachęcają swoich mężów do flirtu z inną kobietą. Jak daleko pozwolą im się posunąć? Czy nie będą zazdrosne kiedy mężczyzna ich życia będzie podrywał obcą dziewczynę?
Gwiazdy na dywaniku
niedziela 15:30
Gwiazdy na dywanikuZ prawdziwą przyjemnością, nie bez złośliwości a także własnej satysfakcji, stylizacje gwiazd ocenia Modowy Sąd Najwyższy, czyli Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków.
Jacyków w Twojej szafie
 
Jacyków w Twojej szafieOtwierasz szafę i… znów nie masz się w co ubrać? Z pomocą przychodzi jedyny i niezrównany Tomek Jacyków. Jeśli myślisz, że on potrafi tylko krytykować, ten program pokaże go z zupełnie innej strony.
Nieoczekiwana zmiana
 
Nieoczekiwana zmianaCzy zmiana żony/męża, partnera/partnerki, domu, samochodu na taki, o którym zawsze marzyliśmy wpłynie na nasze dalsze życie? A może okaże się, że jednak to tylko nasza wyobraźnia?
Po drugiej stronie lustra
 
Po drugiej stronie lustraJak pomóc kobietom, którym okrutny los odebrał urodę i wiarę w siebie? Co zrobić, aby patrząc w zwierciadło nie chciały zbić tafli szkła? „Po drugiej stronie lustra” to historie kobiet, które zdecydowały się odmienić życie.
Randka z nieznajomym
 
Randka z nieznajomymTo program dla singli, którzy mają jedyną i niepowtarzalną szansę na spotkanie swojej wymarzonej połówki w naprawdę niecodziennych okolicznościach. Co ich czeka?
Shopping Queen
poniedziałek-piątek 15:00
Shopping QueenUczestniczki programu najpierw muszą na czas zrobić zakupy za określoną kwotę, a w finale każdego odcinka przedstawiają dwie stylizacje na temat określony przez prowadzącą Joannę Horodyńską.
Shopping Queens. Królowe zakupów
środa 21:00
Shopping Queens. Królowe zakupówProgram, w którym kobiety rywalizują w przygotowywaniu najlepszych modowych stylizacji. W każdym odcinku najlepsza uczestniczka reality-show otrzymuje pieniądze na zakupy.
Uciekające panny młode
 
Uciekające panny młodeKtóra kobieta nie marzy o wspaniałym ślubie? Czasami zdarza się, że okoliczności, zdrowy rozsądek lub emocje w ostatniej chwili mówią „nie rób tego”! Poznamy historie panien młodych, które… uciekły sprzed ołtarza.
Walka o piersi (I sezon)
 
Walka o piersi (I sezon)Program, w którym Polki z pomocą sztabu wykwalifikowanych specjalistów, walczą o zdrowy biust. Poznamy historie kilku kobiet zmagających się z różnymi schorzeniami piersi.
Zaskocz bliskich
 
Zaskocz bliskichW programie „Zaskocz bliskich” prowadząca pomoże zorganizować wydarzenie, które będzie jasnym dla bliskiej bohaterowi osobie komunikatem: „Zależy mi na Tobie, to wszystko zrobiłem dla Ciebie”.
Zdrowie na widelcu
 
Zdrowie na widelcuWszyscy chcemy być szczupli i zdrowi, ale… zapominamy o tym, tylko na chwileczkę, gdy mijamy budkę z kebabem lub gdy sięgamy po słone przekąski.
Zoom na miasto
 
Zoom na miastoKamera Polsat Cafe jest wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. W programie największe gale, gorące premiery, najlepsze pokazy i wyjątkowe koncerty. Oto najświeższe relacje ze świata kultury i show biznesu!
© Polsat Cafe 2020