Program TV
Wszystkie seriale
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Zdrady
poniedziałek-niedziela 20:00 i 23:00
ZdradyKażdy odcinek to nowa historia, wielkie rozczarowania, zawody miłosne i złamane serca. W odkryciu prawdy o partnerach, bohaterom serialu pomaga prywatny detektyw Damian Petrov oraz pani psycholog.
Szpital dziecięcy
poniedziałek-piątek 7:00
Szpital dziecięcyLekarze i pielęgniarki zmagają się nie tylko z chorobami, ale także z osobowościami pacjentów, nie zawsze rozsądnymi rodzicami oraz bezmyślnością i niewiedzą, które mogą prowadzić do tragedii.
Skrzywdzone
poniedziałek-piątek 3:00
SkrzywdzoneSerial paradokumentalny inspirowany poruszającymi historiami młodych kobiet, które padły ofiarą okrutnych przestępstw. W każdym odcinku para śledczych prowadzą inne śledztwo.
Oszukane
poniedziałek-piątek 5:00
OszukaneA miało być tak pięknie. Wspólne życie, romantyczne wieczory i spacery trzymając się za ręce… Poznaj historie oszukanych kobiet. Scenariusz do tej paradokumentalnej serii napisało życie.
Oskarżone
poniedziałek-piątek 4:00
OskarżoneBohaterki poszczególnych odcinków zostają oskarżone o czyny karalne i są zmuszone stawić czoła niezwykle trudnym i skomplikowanym życiowym sytuacjom. Serial doskonale obnaża siłę i determinację kobiety.
© Polsat Cafe 2020