Program TV
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Aleja Sław
 
Aleja SławKwiat dziennikarstwa w akcji! Najciekawsze wydarzenia, gwiazdorskie kłótnie, modowe wpadki, głośne rozstania i romanse na tapecie dziennikarzy największych polskich magazynów i portali plotkarskich.
Beauty Express. Mistrzynie makijażu
wtorek 12:00
Beauty Express. Mistrzynie makijażuKonkurs makijażu, dający każdej z czterech uczestniczek możliwość zademonstrowania umiejętności makijażowych w różnych sytuacjach tematycznych.
Biedni kontra bogaci
poniedziałek-piątek 16:00
Biedni kontra bogaciW każdym odcinku wystąpią dwie rodziny z krańcowo różnych światów.
Bogaty dom - biedny dom
poniedziałek-piątek 17:00
Bogaty dom - biedny domDwie rodziny z przeciwnych krańców drabiny społecznej zamierzają przekonać się, czy pieniądze w życiu są najważniejsze.
Cztery wesela
 
Cztery weselaCztery panny młode rywalizują pomiędzy sobą o nagrodę pieniężną i tytuł najlepszej uroczystości weselnej.
Demakijaż
niedziela 15:00
DemakijażKolejna seria wyjątkowych spotkań Krzysztofa Ibisza z inspirującymi gośćmi. Kolejny sezon programu „Demakijaż” to rozmowy na najwyższym poziomie z najciekawszymi gwiazdami ze świata sportu, muzyki, filmu, czy mody.
Design Dream. Pojedynek na wnętrza
 
Design Dream. Pojedynek na wnętrzaSześciu zdolnych projektantów wnętrz rywalizuje o wyjątkową nagrodę pieniężną oraz tytuł najlepszego projektanta programu.
Fajka pokoju
poniedziałek 12:00
Fajka pokojuProwadząca Jolanta Fajkowska zaprosi kobiety o różnych poglądach, ekspertki, autorytety, gwiazdy, po to, aby porozmawiać o tym, co dla nich najważniejsze, by z kobiecego punktu widzenia ocenić mijający tydzień.
Gry małżeńskie
codziennie 22:00
Gry małżeńskieTo jedyny show, w którym żony zachęcają swoich mężów do flirtu z inną kobietą. Jak daleko pozwolą im się posunąć? Czy nie będą zazdrosne kiedy mężczyzna ich życia będzie podrywał obcą dziewczynę?
Gwiazdy na dywaniku
poniedziałek-piątek 13:00 i niedziela 10:30
Gwiazdy na dywanikuZ prawdziwą przyjemnością, nie bez złośliwości a także własnej satysfakcji, stylizacje gwiazd ocenia Modowy Sąd Najwyższy, czyli Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków.
Jacyków w Twojej szafie
 
Jacyków w Twojej szafieOtwierasz szafę i… znów nie masz się w co ubrać? Z pomocą przychodzi jedyny i niezrównany Tomek Jacyków. Jeśli myślisz, że on potrafi tylko krytykować, ten program pokaże go z zupełnie innej strony.
Kreacje z odzysku
środa 12:00
Kreacje z odzyskuCharyzmatyczna prowadząca oraz znany stylista pomagają uczestniczkom programu znaleźć kreację marzeń w stylu „slow fashion”.
Kulisy „Tańca z Gwiazdami”
 
Kulisy „Tańca z Gwiazdami”Agnieszka Hyży oraz Paulina Sykut-Jeżyna rozmawiają z bohaterami programu o morderczych treningach i emocjach związanych z występami na żywo oraz komentują doniesienia prasowe.
Love Island. Wyspa miłości
poniedziałek-piątek 00:00
Love Island. Wyspa miłościRandkowe reality show, które podbija serca widzów na całym świecie. Wkrótce czwarta edycja pełnego emocji programu!
Nasz nowy dom
poniedziałek-piątek 10:00 i 18:00
Nasz nowy domProgram pokazuje, jak w krótkim czasie gruntownie wyremontować dom, odmieniając komuś życie.
Nieoczekiwana zmiana
 
Nieoczekiwana zmianaCzy zmiana żony/męża, partnera/partnerki, domu, samochodu na taki, o którym zawsze marzyliśmy wpłynie na nasze dalsze życie? A może okaże się, że jednak to tylko nasza wyobraźnia?
Po drugiej stronie lustra
 
Po drugiej stronie lustraJak pomóc kobietom, którym okrutny los odebrał urodę i wiarę w siebie? Co zrobić, aby patrząc w zwierciadło nie chciały zbić tafli szkła? „Po drugiej stronie lustra” to historie kobiet, które zdecydowały się odmienić życie.
Randka z nieznajomym
wtorek-niedziela 19:00
Randka z nieznajomymTo program dla singli, którzy mają jedyną i niepowtarzalną szansę na spotkanie swojej wymarzonej połówki w naprawdę niecodziennych okolicznościach. Co ich czeka?
Randki bez cenzury
piątek 21:00
Randki bez cenzuryJak nowo poznane osoby poradzą sobie z wyzwaniami? Czy znajdą wspólny język? Miłość? A może przeżyją tylko świetną przygodę?
Shopping Queen
 
Shopping QueenUczestniczki programu najpierw muszą na czas zrobić zakupy za określoną kwotę, a w finale każdego odcinka przedstawiają dwie stylizacje na temat określony przez prowadzącą Joannę Horodyńską.
Shopping Queens. Królowe zakupów
środa 21:00 i poniedziałek-piątek 15:00
Shopping Queens. Królowe zakupówProgram, w którym kobiety rywalizują w przygotowywaniu najlepszych modowych stylizacji. W każdym odcinku najlepsza uczestniczka reality-show otrzymuje pieniądze na zakupy.
Style gwiazd
niedziela 10:00
Style gwiazdKto co nosi? Najgorętsze trendy w modzie, piękno i styl życia z radami i opiniami ekspertów.
Tajemniczy klient
 
Tajemniczy klientWojtek Zieliński odwiedza salony fryzjerskie w małych miejscowościach, po wcześniejszym wysłaniu tajemniczego klienta, który odkryje dobre i złe strony działalności salonu.
Uciekające panny młode
 
Uciekające panny młodeKtóra kobieta nie marzy o wspaniałym ślubie? Czasami zdarza się, że okoliczności, zdrowy rozsądek lub emocje w ostatniej chwili mówią „nie rób tego”! Poznamy historie panien młodych, które… uciekły sprzed ołtarza.
Walka o piersi
 
Walka o piersiProgram, w którym Polki z pomocą sztabu wykwalifikowanych specjalistów, walczą o zdrowy biust. Poznamy historie kilku kobiet zmagających się z różnymi schorzeniami piersi.
W bliskim planie
niedziela 15:30
W bliskim planieProgram prowadzony przez Alicję Resich-Modlińską, w którym widzowie zobaczą plejadę polskich gwiazd kultury i rozrywki oraz poznają sekrety z ich życia.
Zdrowie na widelcu
 
Zdrowie na widelcuWszyscy chcemy być szczupli i zdrowi, ale… zapominamy o tym, tylko na chwileczkę, gdy mijamy budkę z kebabem lub gdy sięgamy po słone przekąski.