2018-10-01

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer: Uczę się dbać o siebie

0

Aktorka była gościem Krzysztofa Ibisza w programie „Demakijaż” w Polsat Cafe. Agnieszka Sienkiewicz-Gauer zdradziła, kim chciała być jako mała dziewczynka i dlaczego po latach odezwał się do niej przyszły mąż. Co jeszcze wyjawiła?

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer urodziła się w Mrągowie. Najsilniejszym przeżyciem z dzieciństwa było dla niej patrzenie z mostu na przejeżdżające pociągi, oczywiście w towarzystwie kolegów. Od zawsze była przedsiębiorcza i zaradna. Pierwsze pieniądze zarabiała w sklepie mięsnym i do dziś dziś ma wstręt do surowej wątróbki. Uczęszczała do policealnego studium teatralnego w Olsztynie, w którym długo nie mogła się odnaleźć. Mimo to szybko została najmłodszą dyplomowaną aktorką w Polsce i niemal natychmiast dostała rolę w „Agentkach” Piotra Wereśniaka. Prawdziwą popularność przyniosła jej jednak dopiero rola w serialu „Przyjaciółki”.

Na jej aktorski wizerunek składa się połączenie seksapilu, naturalnej urody i dziewczęcości, którą lubi podkreślać za pomocą zdjęć bez makijażu i retuszu. Wiele satysfakcji dało jej stworzenie wspaniałej rodziny. Aktorka lubi wyzwania i zawsze dąży do tego, by jak najlepiej im sprostać, jak miało to miejsce w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - programie, który wygrała w parze ze Stefano Terrazzino. W jej życiu wszystko jest ekstremalne, szczególnie relacje z ludźmi. Nigdy nie poświęciłaby miłości dla kariery, a świat przemierza z odwagą, unosząc się lekko nad ziemią.

Artystka wspomniała, że jako mała dziewczynka marzyła o zawodzie archeologa i etnologa. Zrządzenie losu sprawiło jednak, że trafiła na szklane ekrany, a dziś święci triumfy jako jedna z głównych postaci w „Przyjaciółkach”. Serialowa Dorotka wyznała Krzysztofowi Ibiszowi, że w odróżnieniu od swojej postaci ma problem z wydawaniem pieniędzy. - Jestem bardzo oszczędna. Mam jedną luksusową torebkę. Dostałam ją od mojego męża. I ta biedna torebka leży w szafie. Tylko czasami, żeby zrobić mu przyjemność, to ją zakładam - powiedziała.

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer zdradziła również, że nie potrafi odpoczywać i dopiero od niedawna uczy się robić jak najwięcej dla siebie. Opowiedziała również o swoim mężu. Para odnowiła kontakt dzięki programowi „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Tuż po ogłoszeniu wyników mężczyzna napisał do niej SMS-a. Ich relacja potoczyła się błyskawicznie, bowiem aktorka przyjęła oświadczyny już po trzech miesiącach. - To były najpiękniejsze oświadczyny, jakie mogłam sobie wyobrazić. Mój mąż stwierdził, że chce, żebym była jego żoną, kiedy byłam najgorszą wersją siebie - wyznała.

O czym jeszcze opowiedziała Krzysztofowi Ibiszowi? Z jaką inną znaną aktorką często mylono Agnieszkę Sienkiewicz? O czym myśli, kiedy jest masowana? Co zadecydowało o tym, że poszła do szkoły aktorskiej?

Demakijaż w niedzielę o godz. 15:00 w POLSAT CAFE.

Zobacz także:
Aleksandra Kurzak: Zawsze wierzyłam w swoje możliwości
Popek: Zmieniłem się dla córki... To ona mnie zmieniła!
Dominika Gwit-Dunaszewska o miłości, mężu i walce z chorobą
Dorota Kolak: Moja ciemna strona była przytłumiona
Olga Bołądź: Nie lubię przemądrzałych „bubków”
Małgorzata Kożuchowska: Chciałam być pilna, ale...
Magdalena Różczka: Chcę mieć czas na zwyczajne życie
Katarzyna Warnke: Zazdrość zależy od partnera

Komentarze
© Polsat Cafe 2019