2018-10-08

Ewa Wachowicz: Uwielbiam, gdy mężczyzna gotuje dla kobiety

0

Kulinarna znawczyni odwiedziła kanapę zwierzeń Krzysztofa Ibisza. W programie „Demakijaż” Ewa Wachowicz opowiedziała o tym, jak została Miss Polonia, o przygodzie z polityką oraz o swojej miłości do gotowania. Co jeszcze wyjawiła jedna z najpiękniejszych kobiet w Polsce?

Ewa Wachowicz urodziła się w Gorlicach, stolicy Beskidu Niskiego, i od dziecka wiedziała, że żeby zdobyć szczyt, trzeba ciężkiej pracy oraz strategicznego myślenia. Wychowała się na wsi i jest dumna, że umie obsługiwać kosę oraz jeździć traktorem. Dzisiaj woli jednak szybsze pojazdy... Studiowała na Akademii Rolniczej w Krakowie, gdzie po raz pierwszy wystartowała w konkursie piękności. W 1992 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, a miesiąc później tytuł trzeciej Wicemiss Świata. W ten sposób stała się najbardziej pożądaną kobietą ówczesnej Polski. Obok wielu propozycji niemoralnych znalazły się także te poważne i prestiżowe, jak choćby zaproszenie od premiera Waldemara Pawlaka do pracy w charakterze sekretarza prasowego. 23-letnia Miss była świadkiem zmian w konstytucji, w rządzie i całej Polsce. Spróbowała i wielkiej polityki, i znakomitej kuchni. - Kuchnia jest smaczniejsza - mówi dziś. Od dwudziestu lat z sukcesem produkuje programy kulinarne, m.in. „Podróże kulinarne Roberta Makłowicza” i „Ewa gotuje”. Znana z klasy i stylu wciąż jest ikoną szlachetnej, słowiańskiej urody. Ma duszę wojowniczki i charakter artystki, a siłą wykazuje się nie tylko w życiu, lecz także zdobywając górskie szczyty. Jej słynny cel to korona wulkanów Ziemi.

Dziennikarka z sentymentem wspomina dzieciństwo na wsi i szkołę jazdy traktorem - Jak tylko dosięgnęłam nogą do sprzęgła, tata stwierdził, że to ten czas i nauczył mnie jeździć - powiedziała. Miss doskonale pamięta żmudne dni spędzane na zbieraniu siana i wykopkach. Mimo zmęczenia pracami polowymi mama cały czas zachęcała ją do nauki. - Zobacz jaka ciężka jest praca na roli. Jeśli będziesz się uczyć i pójdziesz na studia, będziesz mogła wybierać - wspomina jej słowa.

Ewa posłuchała mamy i zaczęła studia, które zaprowadziły ją na sceny konkursów piękności. Tata producentki nie był początkowo zadowolony z udziału córki w wyborach miss, jednak wszystko zmieniło się, kiedy poszedł w niedzielę do kościoła. Mieszkańcy wsi gratulowali mu i podziwiali wdzięki Ewy. Wielkim wydarzeniem w życiu Wachowicz było wejście do świata polityki, które rozgrzało wszystkie media w kraju. - Jeżeli w Polsce nie może być dobrze, to niech chociaż będzie pięknie - powiedział o jej nominacji na stanowisko sekretarza prezydenta Lech Wałęsa.

Kulinarna znawczyni nie ukrywa swojej miłości do gotowania i silnych mężczyzn. Zdradziła nawet klucz do swojego serca - Uwielbiam, jak mężczyzna gotuje dla kobiety. To mega seksi! - wyznała w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem.

Kto całował ją po stopach? Dlaczego musiała wejść tyłem na swój pierwszy konkurs na najmilszą studentkę?

Demakijaż w niedzielę o godz. 15:00 w POLSAT CAFE.

Zobacz także:
Agnieszka Sienkiewicz-Gauer: Uczę się dbać o siebie
Aleksandra Kurzak: Zawsze wierzyłam w swoje możliwości
Popek: Zmieniłem się dla córki... To ona mnie zmieniła!
Dominika Gwit-Dunaszewska o miłości, mężu i walce z chorobą
Dorota Kolak: Moja ciemna strona była przytłumiona
Olga Bołądź: Nie lubię przemądrzałych „bubków”
Małgorzata Kożuchowska: Chciałam być pilna, ale...
Magdalena Różczka: Chcę mieć czas na zwyczajne życie
Katarzyna Warnke: Zazdrość zależy od partnera

Komentarze
© Polsat Cafe 2019