2018-12-30

Joanna Lazer wita Nowy Rok w bikini. Robi się gorąco!

0

Wokalistka i prowadząca „Randkę z nieznajomym” spędza Sylwestra w tropikach. Gdzie będzie się bawić liderka grupy Red Lips znana m.in. z występów w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Jaką kreację szykuje na ten wieczór?

Ostatnie lata to intensywny czas dla Joanny Lazer. Sukces artystyczny przełożył się na popularność telewizyjną - piosenkarka brała udział w dziewiątej edycji muzycznego show Telewizji POLSAT „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a na antenie Polsat Cafe prowadzi program „Randka z nieznajomym”. - Jestem za tym, żeby się rozwijać, jeśli jest taka możliwość - mówiła Ruda w rozmowie z IPLA.TV.

W jednym z wywiadów artystka przyznała, że przyszedł czas na zasłużony odpoczynek, bowiem obydwoje z mężem przez ostatnią dekadę Nowy Rok spędzali w trasie, koncertując. - Pierwszy raz uciekam. Mało tego, że na Święta, to także na Sylwestra, bo właściwie z moim mężem ostatnio podsumowaliśmy 10 ostatnich lat i okazało się, że w każdego Sylwestra pracowaliśmy. Przychodzi więc taki moment, że człowiek chyba po prostu powinien pomyśleć też o sobie, a nie tylko w kółko o pracy. Postanowiliśmy spakować walizki i uciec wszystkim, nawet najbliższym - wyznała Lazer w rozmowie z agencją Newseria.

Jaki kierunek obrali Joanna i Łukasz Lazerowie? Gdzie zamierzają odpocząć od zgiełku i „naładować akumulatory” przed nadchodzącym rokiem 2019? - Na pewno chciałabym zobaczyć, jak to jest w ogóle spędzać Święta i Sylwestra w tropikach, w mikołajowej czapce i w bikini na plaży, podzielić się tam opłatkiem. Pewnie nie będzie to opłatek, tylko może kawałek jakiejś krewetki. Ale myślę, że to też ma swój urok i na pewno będzie na swój sposób magicznie - przyznała artystka.

MP

Komentarze
© Polsat Cafe 2020