2019-03-06

„Demakijaż”: Ósmy sezon w Polsat Cafe od 10 marca

0

Krzysztof Ibisz wraca do spotkań z inspirującymi kobietami. Z kim spotka się popularny prezenter? O czym będą rozmawiać? Jakie tajemnice zdradzą goście? Widzowie - jak co sezon - mogą liczyć na dużą dawkę wzruszeń i rozmowy bez tematów tabu.

Kobiety, które wejdą w dialog z Krzysztofem Ibiszem, w niezobowiązującej atmosferze będą miały okazję opowiedzieć o życiu, sukcesach, upadkach oraz o tym, czego nie zobaczymy i nie usłyszymy na ich temat w innych mediach. W szczerych rozmowach odkryją swoje sekrety i podzielą się przemyśleniami.

W tym sezonie prowadzący „Demakijaż” będzie gościł całą plejadę utalentowanych kobiet ze świata sportu, muzyki, filmu i mody. Wśród nich: Edyta Górniak, Urszula Dudziak, Agnieszka Radwańska, Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl), Aleksandra Popławska, Agata Buzek, Sandra Kubicka, Joanna Mazur, Alicja Majewska, Zofia Zborowska i Maria Winiarska. 10 pełnych emocji spotkań, których nie można przegapić, w wiosennej ramówce Polsat Cafe.

Emisja pierwszego odcinka, którego gościem będzie Tamara Gonzalez Perea, w niedzielę 10 marca o godz. 15:00 w Polsat Cafe!

Zobacz także:
Agata Kulesza: Wahałam się. Chciałam rzucić aktorstwo
Julia Wieniawa: Jedno życie to dla mnie za mało
Anna Dereszowska: Chciałam ułożyć młodszego partnera
Edyta Olszówka: Mam dużo wolności, za którą jednak płacę
Beksy: Widzowie prosili nas nawet o zdjęcia stópek...

Komentarze
© Polsat Cafe 2020