2020-04-05

Katarzyna Skrzynecka: Zaczęło się od „zjedzenia beczki soli”

0

Najbardziej czarująca para polskiego show-biznesu w programie „Demakijaż”. Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki najpierw byli znajomymi, a potem przyjaciółmi. Aktorka długo nie chciała przyznać się do miłości. O tym, jaki jest ich przepis na udany i kochający związek, małżeństwo opowiedziało w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem.

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki na samym początku znajomości byli... sąsiadami. Ona aktorka, on kulturysta i trener fitnessu. Szybko znaleźli wspólny język, sposób widzenia świata i stali się przyjaciółmi. Ich znajomość pomogła przejść Kasi trudny życiowy zakręt. Oboje ze względu na życiowe doświadczenia nie spieszyli się z wyznaniem miłości, ale w końcu stało się jasne, że się w sobie zakochali.

Ich zaręczynom towarzyszył szum Morza Bałtyckiego, a ślub odbył się rok później na warszawskiej Starówce. Ich szczęście dopełniło się, gdy na świat przyszła upragniona córka - Alikia Ilia. We wspólnym życiu wszystkim dzielą się na pół: radością, smutkiem, praniem, gotowaniem, czy wychowywaniem dzieci. Kochają się, ale wciąż przyjaźnią, bo to największa sztuka w małżeństwie. - My naprawdę jesteśmy fajną parą - z uśmiechem podkreśla aktorka.

Są dowodem na to, że można zakochać się w każdym wieku i każdym momencie życia. Kobieta z przeszłością, mężczyzna po przejściach - tak mówią o sobie, ponieważ w ich życiu dużo się wydarzyło, zanim stali się parą. Aktorka ma za sobą nieudane małżeństwo i rozwód, natomiast Marcin Łopucki przeżył kilka sportowych porażek, które jak mówi, ukształtowały go jako człowieka. Sam w bardzo młodym wieku wychowywał dwójkę swoich dzieci, z czego jego małżonka jest niezwykle dumna.

Aktorka pochodzi bardzo z rodzinnego domu. Po rozstaniu ze swoim pierwszym mężem myślała, że już nigdy nikogo nie spotka i się nie zakocha. Poznając Marcina nadal była o tym przekonana. Jednak to właśnie on był dla niej największym wsparciem w najtrudniejszym momencie jej życia, kiedy jej mama ciężko zachorowała. - Rozumiał mnie i wspierał. To było dla mnie najważniejsze. Był wtedy coraz bliżej mnie. Nie pięknej i wypachnionej, ale płaczącej, smutnej, zmęczonej, starającej się ogarnąć swoje życie, chorobę mamy, psa, dom, pracę zawodową. Tego był bardzo dużo, za dużo... - wspomina Katarzyna Skrzynecka. Wtedy zrozumiała, że Marcin jest dla niej kimś więcej niż tylko przyjacielem. Okazał się być najbardziej godnym zaufania człowiekiem i wtedy pierwszy raz pomyślała o nim w inny sposób.

A jak rozumieją się w życiu codziennym? Krzysztof Ibisz sprawdził to w specjalnym quizie, zadając czasem niewygodne pytania: Kto częściej prowadzi po imprezach? Kto się szybciej obraża? Kto pierwszy wybucha? Kto wyrzuca śmieci? Kto ma częściej ochotę na seks? To tylko kilka tematów, które poruszył prowadzący.

Jak wyglądały ich zaręczyny? Kto pierwszy powiedział „kocham”? Jak rozumieją się ich dzieci? O tym wszystkim Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki opowiedzieli w otwartej rozmowie z Krzysztofem Ibiszem na antenie Polsat Cafe.

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w POLSAT CAFE.

Komentarze
© Polsat Cafe 2021