2021-03-11

Cleo: Chcę się ciągle rozwijać i przybierać różne postacie

0

Najbarwniejsza artystka polskiego show-biznesu w rozmowie z Alicją Resich. Joanna Klepko - znana jako Cleo - to wokalistka, projektantka mody, bizneswoman oraz gwiazda o wielu twarzach. Czego jeszcze o piosenkarce dowiedziała się prowadząca? „W bliskim planie” w niedzielę o godz. 15:30 w Polsat Cafe.

Oglądaj W bliskim planie online na IPLA.TV.

Najzdolniejsza wokalnie architekt krajobrazu w Polsce. Kobieta o słynnej, słowiańskiej urodzie i najbardziej stylowa wokalistka młodego pokolenia. Autorka tekstów, projektantka mody i miłośniczka gospel. Oto właśnie Joanna Klepko znana szerokiej publiczności jako Cleo.

Na scenie muzycznej funkcjonuje od 2004 roku, ale cały świat usłyszał o niej w roku 2013, kiedy rozpoczęła współpracę z Donatanem. Ich pierwszy wspólny singiel „My Słowianie” okazał się gigantycznym sukcesem, a w serwisach społecznościowych wciąż bije rekordy popularności. Jej największe hity doczekały się wielomilionowych odtworzeń. Piosenkarka szybko osiągnęła sukces, o czym świadczy fakt, że otrzymała jedną Diamentową Płytę, trzy podwójnie Platynowe, cztery Platynowe i jedną Złotą. Na marzec 2021 roku zaplanowała premierę najnowszego albumu pod tytułem „Vinylova”.

- Czy ktoś już ciebie pytał skąd takie skośne oczy? Czy to tatarskie korzenie? - pyta na początku rozmowy Alicja Resich. Ale Cleo wyjaśnia, że to jedynie kwestia makijażu, który podkreśla i uwydatnia kształt oczu. Piosenkarka w wywiadzie przechodzi płynnie od wizerunku do rozwoju scenicznego, żeby podkreślić, że dla niej - jako artystki - najważniejsze jest doskonalenie się. - Gwiazda, która nie chce się zmieniać i iść do przodu, stoi w miejscu. Ja uwielbiam poruszać się po różnych stylach muzycznych, i tak jak aktor, przybierać różne postacie - alter ego - również wizualne - podkreśla.

Wśród poruszanych tematów: miłość, przyjaźń i sukcesy. Co jeszcze zdradziła Cleo w szczerej rozmowie z Alicją Resich?

W bliskim planie” w niedzielę o godz. 15:30 w Telewizji POLSAT CAFÉ.

Komentarze
© Polsat Cafe 2021