2021-03-12

„Demakijaż”: 12. sezon programu pełen niespodzianek!

0

Krzysztof Ibisz zaprasza od 14 marca o godz. 15:00 do Polsat Café. Kto wystąpi? Wielkie emocje, wzruszenia, zabawne historie i anegdoty miłosne... Tego nie zabraknie w nowym sezonie programu „Demakijaż”. W studio zagości plejada utalentowanych gwiazd ze świata muzyki, filmu i show-biznesu. Czego możemy się spodziewać?

Oglądaj Demakijaż online na IPLA.TV.

Krzysztof Ibisz zdradza, że dwunasta edycja programu „Demakijaż” jest wyjątkowa z kilku powodów. - Moimi gości są osoby, które niechętnie dzielą się sekretami. Jednak specjalnie dla widzów Polsat Café, zdecydowały się zrobić wyjątek i wpuszczają nas do swojego prywatnego życia. W tej edycji będzie dziesięć odcinków, nie osiem. Widzów czeka jeszcze więcej ciekawych historii, opowieści o miłości, sukcesach i czasem ciężkich chwilach. „Demakijaż” to niezmiennie najbardziej szczery program o polskich gwiazdach - wskazuje prowadzący.

W programie nie zabraknie łez, wzruszeń i zabawnych historii. Zaproszeni goście czasem dopiero na antenie mówią rzeczy, którymi od zawsze chcieli podzielić się ze światem. Dlatego często usłyszymy stwierdzenia: „Myślałem, że wiesz!”, „Nie mówiłeś mi tego...”, „Nie wiedziałem”, „Nie wiedziałam”. - Gwiazdy otwierają się przed widzami - kwituje prowadzący.

W dwunastym sezonie programu gośćmi Krzysztofa Ibisza są między innymi: Joanna Kurowska z córką Zosią Świątkiewicz, Jacek Lenartowicz z synem Erykiem Lenartowiczem, Beata Kawka z córką Zuzanną Bernat, Mikołaj Krawczyk z żoną Sylwią Juszczak, Piotr Grabowski z córką Aleksandrą Grabowską, Zygmunt Chajzer z synem Filipem Chajzerem, Joanna Klimas z córką Natalią Klimas i Robert Górski z żoną Moniką Sobień.

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.

Komentarze
© Polsat Cafe 2021