2021-03-28

Anna Karczmarczyk: Czasami mam za dużo zasad

0

Aktorka o wielu talentach i zjawiskowej urodzie gościem Alicji Resich. Jaka naprawdę jest Anna Karczmarczyk? Jak zaczęła się historia jej wielkiej miłości z Pascalem Litwinem? Jakie ma plany na przyszłość? „W bliskim planie” w niedzielę o godz. 15:30 w Telewizji POLSAT CAFÉ.

Oglądaj W bliskim planie online na IPLA.TV.

Anna Karczmarczyk jest aktorką teatralną, filmową i telewizyjną. W 2016 roku ukończyła studia na akademii Teatralnej w Warszawie, choć pierwotnie, mało kto wie, przymierzała się do zawodu technika hotelarstwa. Na telewizyjnym ekranie zadebiutowała w 2003 roku, ale prawdziwy rozgłos przyniosła jej rola w filmie „Galerianki” w 2009 roku. W kolejnych latach zagrała między innymi w filmach: „Weekend”, „Chyba cię zabiłem”, czy „Pitbull. Nowe porządki”. Widzowie Polsatu mogli ją lepiej poznać, kiedy w 2016 roku zwyciężyła w parze z Jackiem Jeschke program rozrywkowy „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. To także aktorka dwóch premierowych produkcji stacji: „Piękni i bezrobotni” oraz „Tatuśkowie”.

Ma wielkie szczęście do ról komediowych, chociaż w szkole aktorskiej obsadzana była w rolach dramatycznych. Pracuje na stałe w Teatrze Kwadrat. Chociaż postrzegana jest jako eteryczna blondynka, to wielu kolegów podziwia jej... znajomość samochodów. - W przerwach między próbami rozmawialiśmy o samochodach. Potrafi go naprawić i generalnie ma dużą wiedzę o silnikach i ich pracy - mówi aktor Marcin Korcz.

Na planie „Tańca z Gwiazdami” Anna Karczmarczyk poznała swojego męża, Pascala Litwina. - Mam zasadę, że w pracy wymagany jest profesjonalizm i zaczęliśmy się spotykać dopiero po zakończeniu nagrań do programu - wspomina aktorka.

O czym jeszcze rozmawiały Alicja Resich i Anna Karczmarczyk? Co jeszcze aktorka zdradziła prowadzącej?

W bliskim planie” w niedzielę o godz. 15:30 w Telewizji POLSAT CAFÉ.

Komentarze
© Polsat Cafe 2021