2021-03-28

Beata Kawka: Macierzyństwo to najważniejsza z moich ról

0

Popularna aktora z córką Zuzanną Bernat gościły w programie „Demakijaż”. Obie są obdarzone talentem oraz temperamentem i choć okres dorastania Zuzy był burzliwy, to razem tworzą super team. Jak wygląda ich relacja? Co sprawia, że tak świetnie się dogadują? Opowiedziały o tym w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem.

Oglądaj Demakijaż online na IPLA.TV.

Przyjście na świat Zuzanny wywróciło życie Beaty Kawki do góry nogami. - Dowiedziałam się o ciąży w momencie, kiedy miałam świadomość, że mamy mieszkanie, samochód i etat w teatrze. I wszystko się rozpadło tak, że musiałam zdecydować się na zostanie samotną matką. Przyjechała do mnie moja mama i poświęciła nam dziewięć lat swojego życia. Dodam tylko, że zostałam bez środków do życia, bo straciłam zainwestowane pieniądze i zaczęłam drugą pracę. Byłam sekretarką, kierownikiem produkcji, a potem producentem dubbingu. Moja mama wychowywała Zuzę, a ja zarabiałam na dom. Grałam też w moim ukochanym polsatowskim serialu „Samo Życie” - opowiada.

Niepewność o przyszłość zaczęła się jeszcze w trakcie ciąży. - Badanie ultrasonograficzne pokazało, że biją dwa serduszka i jest ich dwoje. Przyszłam do domu i płakałam, że chciałam jedno, a mam dwa! Okazało się potem, że czasami tak się zdarza, bo coś tam się wchłania. Ale ojciec dziecka z rozpaczy poszedł się upić, a ja siedziałam i płakałam - zaznacza.

Są dla siebie fantastycznymi przyjaciółkami, ale do tego potrzebny był także pewien czas rozłąki. Zuzanna wyprowadziła się z domu zaraz po maturze. - Zawsze powtarzałam, że musi wyjechać, żeby zobaczyć nasze relacje i dom z pewnego dystansu. Ponieważ dorastanie Zuzy było nieco burzliwe. Awantury, trzaskania drzwiami. Najpierw wyjechała do Krakowa, a potem do Madrytu - wspomina Beata.

Wzorem mężczyzny dla obu pań jest ojciec i dziadek. Nauczył je, że nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do zrealizowania. Taki właśnie typ mężczyzny znalazła Zuzanna. - Chciałam spotkać kogoś, kto otoczy mnie troską i będzie mnie kochał niezależnie od okoliczności. Dokładnie takiego jak dziadek i spotkałam Oskara - wyznaje. - Tata teraz zaczyna być wzorem. Popełnił sporo błędów, ale teraz się stara i jestem z niego ogromnie dumna. Zawsze poświęcał mi mnóstwo czasu, był dla mnie. Teraz mam dwóch braci - dodaje.

Co jeszcze o wyjątkowej relacji opowiedziały kobiety w szczerej rozmowie z Krzysztofem Ibiszem?

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFE.

Komentarze
© Polsat Cafe 2021