2021-04-25

Elżbieta Jarosik: Czasami traktowałam Annę jak siostrę

0

Aktorka teatralna, filmowa i serialowa wraz z córką gościły w programie „Demakijaż”. Elżbieta Jarosik i Anna Jarosik-Tomala nie mogą bez siebie żyć i świetnie się czują w swoim towarzystwie. Jaka jest recepta tak bliskiej relacji? Czy kiedykolwiek się na siebie gniewają? Opowiedziały o tym w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem.

Oglądaj Demakijaż online na IPLA.TV.

Elżbieta, dla przyjaciół „Lala”, to niezwykle ciepła, otwarta osoba. Nie kieruje się w życiu stereotypami, a wraz z córką Anną tworzą bardzo przyjacielski, a nie tylko rodzinny duet. Elżbieta jest dla córki najrzetelniejszym zawodowym krytykiem a Anna dla Elżbiety powodem do niegasnącej dumy. Są ze sobą tak blisko, że jak mówi Anna - Michał musiał się ożenić ze mną i z mamą.

Anna po zdaniu matury wybrała dziennikarstwo, chociaż bardzo ją ciągnęło do aktorstwa. Dopiero później zdała do szkoły aktorskiej i poszła w zawodowe ślady mamy. - Mamy to szczęście, że udało nam się razem zagrać w serialu. Nasze scenarzystki wymyśliły, że postaci, które gramy się spotkają. Gdy jest próba przed sceną, to mama na mnie patrzy, jak wyglądam, jak gram i sama zapomina grać. Dopiero upomniana: „Elżbieta, mów swój tekst, zacznij grać!” wraca na ziemię - śmieje się Anna.

- W wychowaniu Ani pomagała mi moja mama. Na ojca Ani nie mogłam liczyć. Byłyśmy bardzo zżyte. Czasem nawet wydawało mi się, że Ania jest moją młodszą siostrą, ale to babcia była taką ostatnią instancją w domu i wokół niej skupiała się rodzina. Była bardzo nowoczesna, ale nie dopuszczała nas do kuchni, dlatego obie nie potrafimy gotować - śmieje się Elżbieta. - Przepadamy za sobą, uwielbiamy spędzać wspólnie czas. Mama nie lubi zwiedzać, ale kochamy chodzić do kina na przykład na filmy Almodóvara - wymienia Ania. - Powinnam mieszkać w Hiszpanii, uważam, że to jest moje miejsce - rozmarza się Elżbieta.

Krzysztof Ibisz zapytał także, czy obecnie serce Elżbiety jest zajęte. - Teraz jest bardziej wolne - odpowiedziała aktorka, która W przeszłości była związana między innymi z Jerzym Satanowskim, muzykiem i kompozytorem, ale także i przystojnym lekarzem, reżyserem, aktorem. - Ona jest bardziej kochliwa - stwierdziła w trakcie quizu Anna.

Ich receptą na taką bliską relację jest miłość i traktowanie siebie po partnersku. O czym jeszcze opowiedziały Elżbieta i Anna w osobistej rozmowie z Krzysztofem Ibiszem?

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.

Komentarze