2021-04-30

Mirosław Zbrojewicz: Teraz moja córka zapewnia mi pracę

0

Znany aktor i Katarzyna Zbrojewicz gościli w programie Krzysztofa Ibisza „Demakijaż”. Mirosław Zbrojewicz to artysta niezliczonej ilości ról, którego zna wielu miłośników kina. Razem ze swoją córką, agentką wielu znanych osobistości, opowiedzieli o najbardziej intymnych sprawach i wyjątkowej rodzinnej relacji.

Oglądaj Demakijaż online na IPLA.TV.

Niebanalna uroda i niski tembr głosu sprawiały, że obsadzano go najczęściej w rolach gangsterów, chociaż w rzeczywistości ma gołębie serce. Katarzyna, jego córka, od najmłodszych lat przejawiała zdolności organizatorskie i w gronie najbliższych zyskała sobie przydomek... „kapo”. W dorosłym życiu ta cecha charakteru pozwoliła jej osiągnąć sukces jako menedżerka gwiazd. Z dzieciństwa Kasia pamięta zapracowanych w teatrze rodziców, ale gdy już wracali do domu, było niezmiernie wesoło, dużo się działo, a dom był bardzo otwarty. - Rodzice mieli ze mną same problemy. Kiepsko się uczyłam. Mogło być ze mną różnie - zdradza. - Żona przypomniała mi, że kiedyś mawiałem „Jeśli Kasia zda maturę, to mi kaktus na dłoni wyrośnie”, a dziś to właśnie ona jako menedżerka zapewnia mi pracę - opowiada wzruszony Mirosław.

Jak wyglądało ich życie domowe? - Długie lata byłem w tak zwanym trybie środowiskowym, czyli było dużo zabawy i alkoholu. Mam sporo luk, które chętnie bym dziś wypełnił - bardzo szczerze wyznaje aktor. Na pytanie, czy w ich rodzinie dzieciaki przeżywały bunt, Katarzyna odpowiada: - Mój trwał długo, a najbardziej nienawidziłam rodziców. Podziwiam ich, że to wytrzymali. Teraz mamy za to związek idealny - śmieją się oboje.

Krzysztof Ibisz poruszył także trudny temat alkoholu. - Załatwmy to po męsku. Piłem długo i dużo, ale nigdy do dna. Jestem alkoholikiem niepijącym od wielu lat i wydaje mi się, że z tą chorobą jest tak, że na każdego działa inaczej. Zrobiłem to na raz: gdy już doszedłem do tego wniosku, że trzeba przestać, to po prostu przestałem pić - szczerze wyznaje Mirosław Zbrojewicz.

A jakie cechy w ojcu podkreśla jego córka? - Ma taki rodzaj spontaniczności, ja go odziedziczyłam. Cenię taką szybkość działania, realizację pomysłów, które wydają się nie do zrealizowania - chwali go Katarzyna. - Łączy nas to, że bardzo szybko się wzruszamy - dodaje Mirosław. - Zawodowo, największe zaufanie mam do Kasi - kwituje aktor.

Za co jeszcze cenią siebie nawzajem? Jak wygląda ich relacja? Jak łącza sprawy zawodowe z życiem prywatnym? O tym i nie tylko opowiedzieli w osobistej rozmowie z Krzysztofem Ibiszem.

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.

Komentarze