2021-05-20

Maciej Dowbor: Ten program jest naprawdę wyjątkowy

0

Prowadzący „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” gościem programu „W bliskim planie”. Czym dla niego jest udział w wyjątkowym show Polsatu? Czy Maciej Dowbor spodziewał się, że muzyczny program doczeka się czternastu sezonów? Wśród innych tematów rozmowy z Alicją Resich: praca i życie prywatne dziennikarza telewizyjnego.

Oglądaj W bliskim planie online na IPLA.TV.

Maciej Dowbor to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i wszechstronnych dziennikarzy Polsatu, który największą popularność zdobył w programie rozrywkowym „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jego żona Joanna Koroniewska oraz mama Katarzyna Dowbor zgodnie twierdzą, że jest świetnym mężczyzną, na którym można polegać. Na telewizyjnym ekranie jest obecny od końca lat dziewięćdziesiątych. Kiedy rozpoczynał przygodę z mediami, pracował jako dziennikarz sportowy.

W 2005 roku dołączył do Telewizji POLSAT, a jego kariera nabrała rozpędu. Nie porzucił jednak swojej pasji, jaką jest sport. Przez dziewięć lat uprawiał triathlon. Widzom stacji najbardziej kojarzy się z kultową produkcją „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, która dwukrotnie została nagrodzona Telekamerą „Tele Tygodnia”. Duet Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor poprowadzili wspólnie aż czternaście edycji tego programu, zdobywając ogromną sympatię i podziw.

- Za nami czternasty sezon programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i tam robicie wszystko: wymyślacie aktorskie sceny, śpiewacie, tańczycie, oczywiście z Piotrem Gąsowskim, z którym można konie kraść - rozpoczyna prowadząca. - Tak. To niesamowite, ponieważ żywotność programów telewizyjnych jest zazwyczaj ograniczona, bo takie są życzenia widzów. Natomiast, w tym przypadku, jest inaczej. Gdyby ktoś mi powiedział, że tyle to będzie trwało, nie uwierzyłbym - przyznaje prezenter. - A okazało się, że jest to jeden z najciekawszych programów, robiących ogromne wrażenie! - kwituje prowadząca.

Jakie plany na przyszłość ma Maciej Dowbor? Co mówią o nim najbliżsi? Dziennikarz zdradza to w rozmowie z prowadzącą Alicją Resich.

W bliskim planie” w niedzielę o godz. 15:30 w Telewizji POLSAT CAFÉ.

Komentarze