2021-09-16

„Randka z nieznajomym”: Anna Lucińska nową prowadzącą

0

Kolejna odsłona kultowej randkowej produkcji niesie ze sobą zmiany! Co czeka widzów w trzecim sezonie programu „Randka z nieznajomym”? Nowe pary, porywające zadania i spotkania nie z tej ziemi. A nad przebiegiem spotkań czuwa nowa, piękna i intrygująca prowadząca. Kim jest Anna Lucińska? Poznajcie ją!

Oglądaj Randka z nieznajomym online na polsatgo.pl.

Swoją karierę Anna Lucińska rozpoczęła w wieku siedemnastu lat od modelingu. Naturalna uroda i entuzjastyczne podejście do życiowych wyzwań zagwarantowały jej kontrakty na całym świecie: między innymi w Szanghaju, Monachium, czy Barcelonie. W pewnym momencie sukcesy w branży modowej przestały być jednak wystarczające. W poszukiwaniu nowych zawodowych celów odkryła swoją największą pasję - aktorstwo.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez anna lucinska (@annalucinska)

Od lat nieustannie podnosi swoje kwalifikacje w tym zawodzie oraz rozwija warsztat aktorski w akademiach w kraju i za granicą. Jest absolwentką prestiżowych uczelni i kursów jak: Larry Moss Acting Studio w Santa Monica, Brian Reise Acting Studio czy Ivana Chubbuck acting studio w Hollywood. Prowadziła także wiele eventów: Festiwal Camerimage czy konferencje dla Grupy Azoty, ponieważ w roli konferansjerki również czuję się jak ryba w wodzie, a swoim optymizmem zaraża wszystkich!

Widzowie znają Annę Lucińską z roli prowadzącej w programach: „Wkręceni w randkę”, „Miasto mody”, „Zaskocz mnie”. Teraz przyszła pora na  kultową randkową produkcję na antenie POLSAT CAFÉ - „Randka z nieznajomym”.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez anna lucinska (@annalucinska)

Jak Anna Lucińska sprawdzi się w roli prowadzącej program „Randka z nieznajomym”, mając tak bogate doświadczenie? Odpowiedź w nowych odcinkach trzeciego sezonu produkcji.

   

Randka z nieznajomym” w piątek o godz. 21:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.

Komentarze