2021-10-29

Magdalena „Kajra” Kajrowicz: Zgrany duet nie tylko na scenie

0

Piosenkarka wraz z mężem Sławomirem gośćmi w programie „W bliskim planie”. Magdalena „Kajra” Kajrowicz i jej partner, jak sami podkreślają, choć czasem się kłócą, są bardzo zgranym duetem. Kto dokonuje kluczowych wyborów dotyczących ich związku i kariery? Kto jest głową, a kto szyją w tej relacji? Opowiedzieli o tym w szczerej i intymnej rozmowie z prowadzącą Alicją Resich.

Oglądaj W bliskim planie online na polsatboxgo.pl.

Twórcy rock polo
Magdalena „Kajra” Kajrowicz i Sławomir Zapała to nie tylko znane małżeństwo, rozpoznawalna para, która ma wielu fanów, ale przede wszystkim jeden z najbardziej popularnych i przebojowych projektów rozrywkowych w naszym kraju. Duet od kilku lat podbija rodzimą scenę, a debiutancki album „The Greatest Hits” z przebojami jak „Megiera”, „Ni mom hektara” i „Miłość w Zakopanem”, pokrył się w tym czasie poczwórną platyną. Ten spektakularny sukces przyczynił się do powstania nowego gatunku muzycznego w Polsce.

Szczęśliwa rodzina
Choć nie wszyscy o tym wiedzą, to właśnie Kajra podejmuje większość decyzji dotyczących wspólnej kariery. Wszechstronnie uzdolniony Sławomir poświęca się natomiast oprawie muzycznej i artystycznej. Jak przyznają, zdarza im się kłócić, ale mimo to tworzą zgrany duet na scenie i w życiu, wraz z ukochanym synkiem Kordianem.

Taneczne wyzwanie i co dalej?
W dwunastej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” Kajra doszła do ostatniego odcinka i oczarowała jury swoim finałowym tańcem. - Ty jesteś kobietą o wielu talentach - rozpoczęła rozmowę Alicja Resich. - Tak. Choć czasem ciało odmawia posłuszeństwa, gdy robi się tyle rzeczy na raz... - odpowiedziała wokalistka, a wszystko potwierdził Sławomir. - Rzeczywiście pracuje na zwiększonych obrotach - dodał. Co jeszcze powiedział o żonie? Jakie rodzinne tajemnice zdradzili prowadzącej? W programie wypowiadał się także taneczny partner Kajry z show Polsatu, Rafał Maserak. W jaki sposób opisał Kajrę?

W bliskim planie” w niedzielę o godz. 15:30 w Telewizji POLSAT CAFÉ.