2022-04-05

Izabela Janachowska zaprasza do Polsat Café. Zobacz wideo!

0

Prowadząca programy „Suknie marzeń” i „Śluby gwiazd” dla Polsat Go i POLSAT.PL. Izabela Janachowska wiosną w najbardziej kobiecej telewizji z nową dawką najnowszych trendów ślubnych. Do tego wraz ze swoimi gośćmi zdradza kulisy ich wyjątkowych uroczystości. Jakie niespodzianki czekają na widzów?

„Śluby gwiazd”
W tym programie Izabela Janachowska gości największe polskie gwiazdy show-biznesu, aby wysłuchać z najdrobniejszymi szczegółami o ich ślubach, zaręczynach i kreacjach. Opowieści o wyjątkowych chwilach przywołują wzruszenia i wspomnienia zabawnych momentów. - To uwielbiany przez widzów program, gdzie znani i lubiani odkrywają kulisy swoich wielkich uroczystości - podkreśla prowadząca w rozmowie dla POLSAT.PL.

„Suknie marzeń”
Dla każdej panny młodej wybór sukni ślubnej to duże przeżycie. Jaką kreację wybrać? Na co zwrócić uwagę w natłoku możliwości? Pomaga w tym oczywiście specjalistka od tej tematyki. Co czeka na widzów w tym programie? - Przepiękne stylizacje, trendy w sukniach ślubnych i wspaniałe kobiety, które przychodzą do mnie, aby poczuć się wyjątkowo i perfekcyjnie przygotować się do tego najważniejszego dnia - wylicza Izabela Janachowska.

  

Komentarze