2022-04-07

Siostry ADiHD: Wiemy, że zawsze możemy na siebie liczyć

0

Piękne i utalentowane Milena i Ilona Krawczyńskie w programie „Demakijaż”. Babcia uczyła je, żeby trzymały się razem, bo tylko siebie mogą być pewne. Tak też zrobiły i z sukcesami wspólnie prowadzą biznes, występują na scenie i zajmują się kontem w mediach społecznościowych. Co opowiedziały o sobie w szczerej rozmowie z Krzysztofem Ibiszem?

Oglądaj Demakijaż online na polsatgo.pl.

Rodzinne więzi
Siostry ADiHD, czyli Milena i Ilona Krawczyńskie od zawsze stanowiły niezwykły duet mocy, w którym aż iskrzyło od wszystkich możliwych emocji. W rodzinnym domu nigdy nie brakowało miłości, choć życie od początku stawiało przed nimi wyzwania. Od babci nauczyły się, że zawsze muszą być razem, bo tylko siebie mogą być pewne. Od dziadka, że nigdy nie zostaną bez wsparcia, a wszystkie przeszkody pokonały dzięki sile, w jaką wyposażyła je miłość mamy Elżbiety.

Droga do sukcesu
W estradzie zakochały się wcześnie, za sprawą zespołu tanecznego „Świerszcze”, a wiedzione marzeniami wyjechały do Łodzi, by tam poznać smak życia na własny rachunek. Starsza z sióstr, Milena, skończyła studia choreograficzne oraz taneczne i szkoliła się na Broadwayu. Nie zwalniając tempa, została mamą Ignacego i Tymoteusza. O trzy lata młodsza Ilona - finalistka Miss Polski i specjalistka od makijażu - nie może z kolei żyć bez nurkowania i pięknych motocykli. A na antenie Polsatu udowodniła, że jest utalentowaną konferansjerką i współprowadzącą reality show „Farma”. Jak radziła babcia, wciąż trzymają się razem - w życiu, biznesie, na scenie i w mediach społecznościowych.

Rodzinny quiz
Krzysztof Ibisz zapytał siostry w specjalnym quizie, która z nich jest bardziej chaotyczna i robi więcej szumu wokół siebie. Która lepiej potrafi ściemniać? A która w bardziej uparty sposób dąży do zamierzonego celu? Na te i inne pytania prowadzącego Milena i Ilona Krawczyńska odpowiedziały w programie „Demakijaż”.

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.

Komentarze