2022-04-15

Natasza Urbańska „W bliskim planie”: Stawiam na siebie!

0

Aktorka, tancerka i wokalistka gościem Alicji Resich w kolejnym odcinku programu. Natasza Urbańska opowiada o swojej nietypowej, pozornie męskiej pasji oraz nowej płycie. W szczerej rozmowie zdradza, skąd inspiracja i pomysł na jej nowe wcielenie muzyczne. O czym jeszcze mówi prowadzącej „W bliskim planie”?

Oglądaj W bliskim planie online na polsatboxgo.pl.

Kultowe musicale i dwie płyty
Natasza Urbańska to piosenkarka, tancerka, aktorka filmowa, telewizyjna i teatralno-musicalowa. Od 1993 roku związana z Teatrem Muzycznym Studio Buffo, w którym wystąpiła w licznych spektaklach i widowiskach muzycznych, między innymi w kultowym „Metrze”. W 2011 roku wcieliła się w postać Poli Negri w spektaklu „Polita”, będącym pierwszy musicalem teatralnym zrealizowanym w technologii trójwymiarowej. Dwukrotnie uczestniczyła w krajowych eliminacjach do Konkursu Piosenki „Eurowizji”. Ma na swoim koncie dwie płyty. Prywatnie jest żoną reżysera i dyrektora artystycznego Studio Buffo, Janusza Józefowicza i matką 13-letniej Kaliny.

Rajd w rytmie bluesa
Niewielu fanów artystki wie, że od kilkunastu lat trenuje ona... rajdową jazdę samochodem. Jak podkreśla, lubi wymykać się z domu i jechać prosto przed siebie. Alicja Resich pyta Nataszę Urbańską, czy właśnie podczas takiej eskapady wymyśliła swoje nowe bluesowe wcielenie, które można usłyszeć na płycie „Rajd 44”. Jakie jeszcze tematy poruszyła podczas rozmowy ze swoim gościem prowadząca „W bliskim planie”?

W bliskim planie” w niedzielę o godz. 15:30 w Telewizji POLSAT CAFÉ.